W sobotę minie dokładnie miesiąc od tego, jak ukazała się moja pierwsza książka “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”. Powiedzcie mi kiedy to minęło?! Jutro widzimy się na spotkaniu autorskim w Klanza Białystok zamykąjacym premierę “Nieidealnika”. 

“Żyj szczęśliwie” spotkajmy się w Klanza Białystok

Jutrzejsze spotkanie autorskie będzie miało nieco luźniejszą formułę.  Z 200 wydrukowanych książek “Nieidealnika” w Wasze ręcę trafiło już 180 sztuk! To ogromny sukces, którego się nie spodziewałam. Jutro porozmawiamy o przebiegu promocji, zdradzę kulisy powstawania książki i będzie okazja w końcu poznać cały #NIEIDEALNAANNATEAM, który pracował przy książce.

28 czerwca godzina 18:00 Białystok

Spotykamy się w Centrum Aktywności Wielopokoleniowej

Siedziba stowarzyszenia Klanza

Białystok ul. Witosa 15 B II Piętro

Przebieg spotkania

Spotkanie poprowadzi Emilia Chomutowska-Murza, autorka książek, twórczyni bloga Rok z ksiażką. Prywatnie moja przyjaciółka i mama chrzestna Marysi oraz korektorka “Nieidealnika”.

Spotkamy się z Pawłem i Magdą Ławreszuk z lawreszuk.eu, którzy są autorami zdjęć w ksiażce i oczywiście finałowej okładki. Paweł Ławreszuk przygotował również skład ksiażki do druku i był odpowiedzialny za opracowanie graficzne “Nieidealnika”. Magda Ławreszuk przygotowała video z sesji książki, które będzie okazja zobaczyć jutro na żywo.

Redakcją książki zajęła się moja serdeczna przyjaciółka, artystka, rękodzielniczka, autorka bloga Moja Sztukoteka Monika Dudzik, kóra również jutro będzie obecna.

Za piękny makijaż odpowiedzialna była i będzie po raz kolejny Iza Gołębiewska.

Fryzury podczas sesji i spotkań autorskich wyczarowuje moja przyjaciółka z maty Kornelia Kraszewska.

Swoją obecnością umili nam czas mój mąż Paweł Chomiak, który dzielnie mnie wspierał na każdym z etapów powstawania książki.

Zapraszam Was serdecznie! 🙂