STYL ŻYCIA

Zapuszczona Matka Polka, znerwiocowana Pani Domu, a może leniwa Utrzymanka męża? Śprawdź, jak oceniają cię inni.

Gruba Paniusia

W waszym dziale zatrudniają nową koleżankę. Jesteś ciekawa kto to będzie. Świeża, bo tak teraz o niej mówicie, wydaje się być bystra, dobrze zorganizowana, a o tego jest naprawdę miła i zabawna. Jest jeden detal, który ci w niej przeszkadza. Jest trochę za gruba. Widać, że jest zadbaną, piękną kobieta, ale kilka kilogramów za dużo odbiera jej urok. Totalnie nie rozumiesz, że męska część działu robi do niej maślane oczy i nerwowo chichocze jak wchodzi do pokoju. Pewnie kręcą z tej grubaski bekę, gdyby trochę schudła, byłaby nawet ładna, ale tak? Odczuwasz wielkie zażenowanie i idziesz dopić swoje latte na mleku sojowym.

ocena

Taka to pożyje – zarabia siedząc
w domu z dzieckiem

Myślałaś, że cię skręci jak się dowiedziałaś, że Anka nie wraca po macierzyńskim do korpo. Nie sądziłaś, że tak jej odbije na punkcie dziecka. Chodzą słuchy, że znów jest w ciąży. Masakra, a mogła zrobić karierę… Nawet przez sekundę nie pomyślałaś, że to była jej świadoma decyzja. Fakt, że jest matką dodał jest skrzydeł i w końcu zaczęła robić to o czym zawsze marzyła. Pracuje zdalnie w domu, ale uwaga sama jest sobie sterem i okrętem, odeszła z korpo na dobre. Dawno już jej nie widziałaś, ale z Facebooka wiesz, że cały czas chodzi po jakiś bankietach. Ciekawe, że skoro tak dobrze czuje się w roli matki, to dlaczego cały czas ciąga się po eventach?! Pewnie ma dość matkowani i tęskni za dawnym życiem. Ciekawe, czy z jej tej „firemki” da się w ogóle wyżyć? Pewnie mąż na nią i dzieci haruje, taka to sobie pożyje, znalazla sobie naiwnego.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.