Wibrujące Mikołajki

Mikołajki czają się za rogiem, a wraz z nimi coroczne rozterki co kupić, aby zadowolić swoją ukochaną? Czekoladki nie, bo cały rok jest na diecie i znów mnie pogoni krzycząc, że ją tuczę. To może kwiaty? Nie, lepiej nie, bo zacznie podejrzewać, że coś przeskrobałem i chcę udobruchać. Hm.. co by tu dalej, to może książkę, jakąś taką Paula Coelho, albo innego Schmitta? Albo nie, bo jak znów zdubluję jej tytuł to będzie chodziła obrażona cały kolejny tydzień. Co robić? Biżuteria odpada, bo lubi tylko tą z Kruka, albo Apartu bo inna ją uczula i dostaje wysypki. Kurde, to tylko Mikołajki, nie chcę kupować czegoś drogiego i wydawać na nią połowy wypłaty, przecież przed nami i tak Gwiazdka… Kosmetyki może będą dobre, jakieś perfumy na przykład? Ale nie, stwierdzi zaraz znów, że mi nie zależy na niej i daję co roku takie same oklepane prezenty. Na pluszaki jest za duża, kota już ma, psa zresztą też. Nie wiem, może po prostu zrobię jej niespodziankę sam i wykonam laurkę? STOP. Jeśli twój facet nie wie, co to wibrujące Mikołajki, niech siada i szybko czyta!

Biedni mężczyźni

Odwieczny problem jak dogodzić kobiecie, jak zaspokoić jej potrzeby? Szczególnie te mikołajkowe to coś trudniejszego, niż nie jedna zagadka matematyczna. A gdyby tak zaskoczyć w tym roku swoją kobietę i podarować jej najlepszy na świecie orgazm? Niech tegoroczne Mikołajki upłyną Wam pod hasłem wibrujących, rozkosznych i orgiastycznych. Dla wszystkich empatycznych mężczyzn, którzy pragną dać kobiecie orgazm przed duże O przygotowałam mały przewodnik po wibrujących cackach. Czas start. Wibrator jak wskazuje sama nazwa służy do wibrowania, za pomocą którego osoba masturbowana odczuwa rozkosz. Można pieścić się samodzielnie lub być pieszczoną. Współczesne kobiety są uprzywilejowane w kwestii rozmaitości „seks umilaczy”, gdyż na rynku znajduje się naprawdę urozmaicona oferta. Dla każdego, coś dobrego.

Wibrator na miarę możliwości

Wibrator dopochwowy służy do stymulacji wejścia do pochwy lub jej całość. Posiada „motorek”, dzięki któremu odczuwalne są przyjemne wibracje. Są najbardziej klasyczną formą tego seks gadżetu. Najczęściej swoim kształtem przypominają męski penis lub wyglądem go imitują. Dla fanek naturalizmu odpowiedni będzie ten w kolorze nude, do złudzenia przypominający prawdziwy członek. Dla sympatyczek kolorowych doznań można polecić coś bardziej kolorowego, dostępnego w barwach neonowych, pastelach oraz intensywnych kolorach. Dla bardziej samodzielnych pań warto zakupić dildo do własnoręcznej obsługi. Taka zabawka nie posiada wibracji, najczęściej bliźniaczo przypomina męskie przyrodzenie zarówno formą jak i rozmiarem. Najczęściej wykonany jest z silikonu lub lateksu, w taki sposób by jak najlepiej imitować ludzką skórę. Ten gadżet można wręczyć na Mikołajki odważnym kobietom, chętnie sięgającym po rozkosz, skoncentrowanym na tu i teraz, do tego doskonale wiedzącym czego im potrzeba

Motylek vs Jajeczko

Dziewczynkom i kobietkom delikatnym można sprezentować Motylka. Jest to popularny stymulator łechtaczki, który pieści głownie „gilgotki” i jej zewnętrzne części. Motylek swoją nazwę zawdzięcza swojemu kształtowi, którym przypomina małego, delikatnego owada. Mimo swojej niewinnej nazwy potrafi wznieść na wyżyny łechtaczkowej rozkoszy. Bzz… bzz… Dla dziewczyn nieco odważniejszych, nie bojących się zgłębiania tajemnic własnego ciała polecam jajeczko.  Jest to mały, podręczny stymulator wewnętrznej części pochwy. W tym przypadku wibrator aplikujemy do środka i sterujemy poziomem wibracji za pomocą pilota… Idealne dla kobiet lubiących dobrą zabawę solo, ale może sprawić dużo radości również  parom oczekujących nowych doznań. Prezent sprawdzi się nie tylko na Mikołajki, ale również Wielkanoc.

A może pulsator?

Z nowości na rynku erotycznym wiem, iż powstał nowy gadżet dla pań o nazwie pulsator. Wygląda jak wibrator, tylko zamiast wibracji pulsuje: w przód i w tył, przynosząc efekt podobny do stymulacji w czasie stosunku. Jest idealny dla kobiet o zbyt wrażliwej łechtaczce. Pieści wnętrze pochwy doskonale oddając efekt penetracji z partnerem. Kobiety o jasno sprecyzowanych potrzebach mogą liczyć na zaspokojenie poprzez wibratory skoncentrowane na konkretne potrzeby. Tak też na rynku dostępne są sztuczne członki do stymulacji punktu G. Charakteryzują się wygiętą końcówką i są wyposażone w wibracje. Kobiety, które lubią w życiu być „obsługiwane” na każdej płaszczyźnie chętniej skorzystają z wibratora 2w1, czyli sprzętu pobudzającego łechtaczkę i pochwę jednocześnie

Tylny pasażer

Dziewczyny znudzone, trochę zwariowane i lubiące tabu (a może zamianę ról) zainteresują wibratory analne. W tym przypadku zabawa odbywa się z tyłu i może dotyczyć obydwojga partnerów… Analne “umilacze” charakteryzują się szeroką nasadą, dzięki czemu wibrator uniknie wchłonięcia przez odbytnicę. Wiem, że brzmi to może trochę mało elegancko, ale podobno tak to już jest. Także drogi Mikołaju,  w tym roku doprowadź mnie do orgiastycznego raju. Niech mężczyźni wyzbędą się egoizmu i w tegoroczne Mikołajki zajmą się swoimi damami od A do Z. Niech każda kobieta dozna rozkoszy o jakiej marzy i śni od dawna. Panowie do dzieła, niech dźwięk wibrujących penisów rozbrzmiewa i niech każda kobieta z orgazmu wam śpiewa. Wesołego, bogatego i zboczonego Mikołaja życzę kochani!

“Erekcja to jeszcze nie dowód,

że mężczyzna jest stuprocentowym samcem.

Jest nim, jeżeli potrafi dać rozkosz kobiecie.

A jeżeli potrafi dać rozkosz prostytutce,

uważa się za najlepszego spośród wszystkich samców”

– Paulo Coelho, Jedenaście minut