Dobrze jest rozpoczcząć grudzień z konkretnym planem działań. Dwadzieścia cztery dni do Świąt to z jednej strony ogrom czasu, a z drugiej, to tylko 4 tygodnie! Ten kto mnie czyta regularnie, wie że jestem osobą, która wszystko lubi mieć wsztstko zapalnowane. Co prawda rodzicielski freestyle, przeplatany pracą przy blogu, moim rozwojem i czasem z bliskimi nie jest prosty do ogarnięcia, ale od czego mamy kalendarz? Organizowanie swojego czasu jest dla mnie bardzo ważne. Ale w grudniu najważniesze jest zaplanowanie prezentów dla najbliższych. Dziś mam dla Was kilka niespodzianek. Po pierwsze znalazłam uniwersalny prezent dla Twoich bliskich za 19 złotych. Po drugie mam dla Was specjalny RABAT oraz KONKURS.

Uniwersalny prezent dla Twoich bliskich

Niektórzy uważają, że fotokalendarz to kicz, inni nie wyobrażają sobie bez niego Świat. Zdecydowanie jestem w drugiej grupie osób, ponieważ uwielbaim zdjęcia, szczególnie te drukowane. Od kiedy jestem mamą, co roku przygotowuję fotokalendarze lub fotoksiążki dla moich bliskich. Czy jest lepszy sposób na obdarowanie ukochanych osób niż wręczenie im fotograficznej pamiątki? Moim zdaniem, takie prezenty, obok wspólnie spędzonego czasu są najbardziej wartościowe. Boże Narodzenie to idealny czas, by obdarować rodzinę fotokalenarzem, albumem ze zdjeciami czy fotoksiażką, szczególnie kiedy samodzielnie zadbabmy o zawartość tych upominków.

uniwersalny prezent

uniwersalny prezent

Już za 19 złotych, możesz wyczarować uśmiech na twarzy osób, ktorą kochasz!

W naszej rodzinie co roku wygląda to tak samo. Wspólne biesiadowanie przy wigilijnym stole. Śpiewanie kolęd, coś słodkiego i czas na prezenty! Fotokalendarze przygotuję dla babci męża, dla rodziców i rodzeństwa, oraz dla nas. Przyjaciele najczęściej dostają fotoksiążkę, która zamyka kolejny rok naszy wspólnycyh przeżyć. Nie zdarzyło się jeszczcze, aby ktoś z rodziny czuł się rozczarowany tym, że otrzymał sentymentalny fotoupominek. Jest wręcz odwrotnie. Babcia rozpakowująca fotokalendarz co roku się wzrusza i bardzo cieszy. Rodzice którzy zaczynają się szeroko uśmiechać i wspominać miniony rok. W końcu my, pełni szczęścia, że znów udało nam się wyczarować radość na twarzach naszych najbliższych.

 

Podaruj radość swoim bliskim

Nie byłabym sobą, gdybym nie przygotowała dla Was mocy niespodzianek. Mam aż dwie fantastyczne niespodzianki. Po pierwsze wraz z marką Colorland przygotowalismy dla Was specjalny RABAT. Składając zamówienie na Fotokalendarz A3 w  pionie lub poziomie musisz wpisać kod KLNDANNA. Dzięki temu Fotokalendarz A3 pion/poziom będzie dostępny w cenie 19 zł. Kod jest ważny do 31.12.2018 r.

Świąteczny konkurs – wygrywają aż 3 osoby!

Druga fantastyczna wiadomość dotyczy konkursu. Mamy dla Was 3 fotokalendarze. Wystarczy, że jesteś zapisa

uniwersalny prezent

uniwersalny prezent

na na mój newsletter i jesteś fanką Colorland na Facebooku.

Zasady konkursu są proste.

  1. Konkurs jest przezanczony dla osób pełnoletnich, przebywających na terytorium Rzeczpospolita Polska.

  2. Konkurs skierowany do fanów Nieidealnejanny (zapisanycyh na newsletter) oraz fanów Colorland. Ciesz się wspomnieniami (na Facebooku).

  3. Czas trwania konkursu: 30.11-09.12.2018 r.

  4. Nagrody w konkursie to 3 fotokalendarze od Colorland.

  5. Odpowiedz w komenatrzu na dole, na pytanie: Komu podarujesz fotokalendarz?

  6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10.12.2018 r. na blogu pod tym postem.

     

uniwersalny prezent

uniwersalny prezent

Jestem bardzo ciekawa Waszych odpowiedzi. Ze swojej strony mogę dodać, że jestem już prawdziwą ekspertką w temacie fotopezentów. Poki co Colorland podbił moje serce, ponieważ jakość ich produktów jest najlepsza. Jestem pewna, że za rok, wykorzystam wydrukowane zdjęcia z poszczególnych miesięcy kalendarza jako zdjęcia, do ramek zawieszonych na ścianę. Tym sposobem nasza rodzinna fotogaleria będzie w naturalny sposób się rozrastała.

Zainteresują Cię również:

 

Wpis powstał we wspólpracy z marką Colorland.