Czy istnieje recepta na szczęśliwy związek? Czy da się zaprogramować nasze małżeństwo tak, by czerpać z relacji same najlepsze rzeczy? W końcu czy są jakieś uniwerselane porady dla par, dzięki którym unikniemy rozstania? Kasia Nowosielska, autorka bloga Czas na Ziemi, zdradza w swoim pierwszym e-booku “Droga do szczęśliwego związku” jak budować trwałą i spełnioną relację w małżeństwie. 

Sielska recepra na szczęśliwy związek

14 kroków do szczęśliwego związku. Tyle dokładnie etapów wyszczególniła w swojej e-książce Kasia Nowosielska, która przekonuje nas, że możemy być szczęśliwi w relacji z drugim człowiekiem. E-book Kasi mimo tego, że czyta się szybko, warto przeczytać z przerwami. Dlaczego? Dlatego, że każdy ze wsponianych kroków, daje naprawdę do myślenia. Autorka “Drogi do szczęśliwego związku” daleka jest od moralizowania i oceniania. Natomiast treść książki, wymaga od czytelnika zangażowania, zatrzyamnia się, przemyślenia i często rozprawienia ze złymi nawykami.

szczęśliwy związek

Osobista recepta na szczęście, szczęśliwy związek i spełnienie

Mimo, że sama oceniam moje małżeństwo jako dobrą i fajną relację, czytając e-book Kasi Nowosielskiej, wielokrotnie musiałam przerwać i przetrawić to co przeczytalam. Z jakiego powodu? Czytając “Drogę do szczęśliwego związku” uświadomiłam sobe masę błędów. Wpadek, zaniedbań, potyczek, które przecież składaja się na całkoształt związku z moim mężem. Mimo, że Kasia pisze o relacji z kobiecego punktu widzenia, wiem że ta pozycja rozjaśni wiele również mężczyznom. Na pewno dopilnuję i zachęcę by mój osobisty Pan Nieidealny sięgnął po tę książkę.

 

Mediacje, psychologia i życiowy bagaż doświadczeń

Kasia Nowosielka to prawdziwa kobieta orkiestra. Prawniczka, mediatorka, dziennikarka, blogerka oraz autorka książki. Do tego spełniona żona, mama, córka i siostra. Oddanna przyjaciółka i życzliwa koleżanka. Kobieta z klasą, pasją, oraz pasmem sukcesów, od której nie trudno zarazić się entuzjazmem i pozytywną energią. Czy zawsze taka była? W e-booku, Kasia dzieli się z nami również swoimi trudnymi doświadczeniami związanymi z bezpłodnością i cudem narodzin. W moich oczach jej historia i porady na temat relacji z partnerem są autentyczne, ponieważ nie są opisane wyłącznie w teorii. “Droga do szczęśliwego związku” obfituje w szereg doskonałych przykładów z życia, co czyni e-boooka wiarygodnym i wartościowym.

Książka, którą powinna przeczytać każda para!

Jestem ogromnie dumna z Kasi i jej e-booka. Uważam, że udało jej się napisać ksiażkę, która z jednej strony jest drogowskazem dla wszystkich par, pragnących być w szczęśliwej relacji. A  zdrugiej strony ten e-book, nie jest nudnym poradnikiem, nacechowanym moralizoatorskim tonem. Wręcz odwrotnie, czytając “Drogę ..” miałam wrażenie, że słyszę głos Kasi, która opowiada nam rzeczowo, ale nadal ciekawie o tym, co służy związkowi, a co go zabija. Myślę, że to dobry moment, aby pogratulować jej wydania tak ciekawej i unikatowej na rynku wydawniczym pozycji. Sądzę, że wydanie audiobooka w tym przypadku było by strzałem w 10-tkę!

szczęśliwy związek

“Droga do szczęśliwego związku” w promocyjnej cenie

Tylko teraz możesz skorzystać z okazji i nabyć e-book Kasi Nowosielskiej “Droga do szczęśliweg związku” TUTAJ, w promocyjnej cenie. Polecm z całego serca, wszystkim osobom, które chcą na nowo rozbudzić w sobie płomień miłości i wypracować pozytywne nawyki w relacji z drugim człowiekiem.

szczęśliwy związek