To dzieje się naprawdę. Moja pierwsza książka “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”, będzie miała premierę 29.05.2019 roku! Zbior felietonów inspirowanych moim życiem, po przeczytaniu którego poczujesz na własnej skórze, że nie musisz być idealna, aby być szczęśliwa.

Wymarzony prezent na 30-ste urodziny? Własna książka “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”

Spotkanie autorskie w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku

Muszę Wam się przyznać, że ze wzruszeniem przyjęłam zaproszenie na Środę Literacką w moim rodzinnym mieście, czyli w Białymstoku. Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku postanowiła zaprosić mnie na spotkanie autorskie ze względu na “Nieidealnik”. Z jednej strony skaczę z radości, z drugiej strony stresuje się, że nikt nie przyjdzie…

“Nieidealnik” w Białymstoku 29.05.2019 r. godz. 17.00

Spotkanie w Książnicy potrwa godzinę. Spotykamy się o  17.00 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14a, na VI piętrze. Wstęp oczywiście jest bezpłatny. Potem oczywiście będzie okazja porozmawiać, zrobić sobie foteczkę i strzelić przytulaski na misia. I będzie można nabyć egzemplarz świeżo wydrukowanego “Nieidealnika”. Koszt książki to 49 złotych, płatne gotówką na miejscu. Jeśli potrzebujesz faktury, z chęcią Ci ją wystawimy. Moja książka będzie dostępna wyłącznie on-line, wyjątkiem są spotkania autorskie. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

O czym jest “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”?

Książka jest zbiorem felietonów, inspirowanych moimi życiowymi doświadczeniami.

W pięciu rozdziałach opisuję swoje emocje, związane z takimi kwestiami, jak:

Książka nie jest poradnikiem, ale jej przesłanie zawiera się w słowach: „Nie musisz być idealna aby być szczęśliwa”.

Zapraszam Was serdecznie! Jestem ciekawa, czy któraś z Czytelniczek dotrze na spotkanie?

https://nieidealnaanna.com/product/ksiazka-nieidealnik-sztuka-szczesliwego-zycia/