skupić się na sobie
STYL ŻYCIA

Chciałabym być jak Miss World, i żeby na świecie nie było głodu, wojen i panował pokój.

I chcę być jak ta Miss World, która pragnie pokoju na świecie

I ten wpis może ci się wydawać smutny, gorzki i jakiś taki smętny, ale tak naprawdę te słowa są objawem mojego spokoju. Nie mam już w sobie żalu do innych, do świata, do kogolwiek, o to że jest mi momentami cholernie ciężko ogarnać swoje życie. Pozwalam sobie na nieidealność, na te trudne emocje, na bezsilność.

Odpuściłam sobie walkę, nieustanne wojowanie o wszystko i wszystkich.

Wyhamowałam ze swoimi ambicjami, planami i tym jak ma wygladać moje życie. Skupiam się na sobie, na TU i TERAZ, na tym, by każdy dzień był miły memu sercu. By godziny, które mi mijają nie pędziły jak szalone. I dlatego napisałam ten wpis, dla ciebie i dla siebie, żeby pamiętać i żeby być jak ta Miss World, która pragnie by na świecie nie było głodu, wojen i panowała pokój. I tego ci życzę i w  to sama wierzę. 

skupić się na sobie

_____________________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebookoraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co! A jeśli szukasz wsparcia dołącz do Grupy Nieidealnych, ale Szczęśliwych Kobiet.

https://www.instagram.com/p/BgV7JULBrOl/?taken-by=nieidealnaanna

5 KOMENTARZY

  1. Widzę Aniu, że masz podobne rytuały wieczorne do moich. Ja swego M. gonię jeszcze na kolana i tak razem…
    Własnie wtedy gdy wiele rzeczy się wali i pali, zwłaszcza rzeczy na które, nie ma sie wpływu, najlepiej jest zaufać. Bo zamartwianie się nie da. Ja tak już raz odpuściłam, zaufałam i efekt był doś szybki
    A jak cholernie trudne są sprawy spadkowe to widzę podczas mediacji. Jedne z najtrudniejszych rozmów jakie przychodzi mi prowadzić…

  2. Pingback: Jak rzucić etat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.