I chcę być jak ta Miss World, która pragnie pokoju na świecie

I ten wpis może ci się wydawać smutny, gorzki i jakiś taki smętny, ale tak naprawdę te słowa są objawem mojego spokoju. Nie mam już w sobie żalu do innych, do świata, do kogolwiek, o to że jest mi momentami cholernie ciężko ogarnać swoje życie. Pozwalam sobie na nieidealność, na te trudne emocje, na bezsilność.

Odpuściłam sobie walkę, nieustanne wojowanie o wszystko i wszystkich.

Wyhamowałam ze swoimi ambicjami, planami i tym jak ma wygladać moje życie. Skupiam się na sobie, na TU i TERAZ, na tym, by każdy dzień był miły memu sercu. By godziny, które mi mijają nie pędziły jak szalone. I dlatego napisałam ten wpis, dla ciebie i dla siebie, żeby pamiętać i żeby być jak ta Miss World, która pragnie by na świecie nie było głodu, wojen i panowała pokój. I tego ci życzę i w  to sama wierzę. 

skupić się na sobie

_____________________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebookoraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co! A jeśli szukasz wsparcia dołącz do Grupy Nieidealnych, ale Szczęśliwych Kobiet.