Share Week to blogerska akcja, w której twórcy internetowi polecają innych twórców. Jest to inicjatywa stworzona kilka lat temu przez Andrzeja Tucholskiego. Akcja trwa od 31 marca i co ważne, samo polecenie swoich ulubionych blogerów na blogu nic nie da. Trzeba jeszcze wypełnić formularz w kwestionariuszu na stronie Andrzeja Tucholskiego. Przed nami Share Week 2019!

O tym kogo polecałam w Share Weeku w 2018 i 2017 roku przeczytasz w artykułach:

Dlaczego blogerów czytają tylko inni blogerzy?

Share Week 2018 – czyli kogo czytam prywatnie?

 Share Week 2019 – kobiece nominacje

Długo się głowiłam, kogo w tym roku polecić, dlatego że jest tak dużo fantastycznych osób, które mnie inspirują codziennie, że ciężko wybrać tylko 3 blogi! Ze względu na to, że ostatni rok moich działań blogowych jest skoncentrowany wokół kobiet, polecam Wam znów same kobiety rakiety. Dwie z trzech dziewczyn znam osobiście i bardzo lubię nie tylko je czytać, ale również spędzać z nimi prywatnie czas. Jednej “rakiety” jeszcze nie miałam okazji poznać, ale mam nadzieję, że to kwestia czasu.

Kasia Nowosielska – Sielski Czas na Ziemi

Kasia ma w sobie wszystko, co powinna mieć współczesna influencerka: jest piękna, inteligetna, ma własny styl i niecodzienne w dzisiejszych czasach – podejście do życia. Kobiecość, mądrość, ciepło i empatia, to rzeczy które kojarzą mi się nie tylko z jej blogiem, ale również z Kasią prywatnie. Na blogu poczytasz o relacjach międzyludzkich, jak je budować by być szcześliwym i spełnionym człowiekiem. Autorka bloga dzieli się również chętnie swoimi doświadczeniami związanymi z mediacjami, którymi zajmuje się zawodowo. Blog którego czytając czujesz się naprawdę sielsko, swobodnie, że czas płynie ci niesamowicie szybko. Więcej o Kasi dowiesz się czytając jej bloga kasianowosielska.pl.

 

Karolina z Mama Carla – blog dla fajnych mam

Karolina ujęła mnie swoją konkretnością. Jej blog Mama Carla jest doskonałym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich fajnych mam. Czasami nawet pisze na nim mąż Karoliny, więc męskie spojrzenie na rodzicielskie sprawy dodaje całemu blogowi odrobiny pikanterii. Karolina imponuje mi pracowitością, rzetelnością, oraz tym że naprawdę tworzy niezbędne i wartościowe treści. Na Instagramie zachęca mamy do tego by miały czas dla siebie i w natłoku obowiązków żony i matki, nie zapominały również o byciu sobą. Prywatnie uwielbiam tę kobietę, mimo że jesteśmy totalnymi przeciwieństwami w kwestii temeramentów, przyciągamy się i rozumiemy w pół zdania. Zachęcam nie tylko mamy, ale wszystkie kobiety do czytania tego bloga.

 

Olga Z neta wziętę

Nikt nie wie jak wygląda, skąd pochodzi, ani ile ma lat, ale to nie przeszkadza, by pokochać blog Olgi od pierwszego wejrzenia, a właściwie przeczytania. Z neta wzięte to teleekspres tego co dzieje się w sieci, podane w sposób ciekawy, ironiczny, zmuszający do myślenia. Zamiast bezmyślnie scrollować Fejsa, zacznij czytać blog Olgi, będziesz na bieżąco z tym co ważne, śmieszne i żenujące w internetach. To jedno z tego typu miejsc, które jest tworzone z sercem, czuć w nim pasję i radość autorki z pisania bloga. Jest to moja regularna, miła odskocznia od powielanych treści, coś co orzeźwia umysł i pozwala być na bieżąco z newsami z sieci. Ciekawe, czy uda mi się Olgę poznać na żywo? Jak obstawiacie?

 

Share Week 2019 

Celowo czekałam na ostatni dzień by wziąć udział w tegorocznym Share Weeku. Polecam Dziewczyny nie tylko z czystej sympatii, ale dlatego że ich blogi czytam regularnie. Jeśli jeszcze nie znacie Kasi, Karoliny i Olgi, mam nadzieję, że szybko nadrobicie zaległości i zaczniecie czytać ich blogi regularnie, polecam z pełną odpowiedzialnością. Napiszcie mi, czy braliście udział w tym roku w Share Weeku i kogo mi polecacie?