O MNIE

/O MNIE
O MNIE2018-03-08T10:59:01+00:00
wyluzowała

Kim jestem?

Młoda dziewczyna w jednej chwili traci faceta, matkę oraz sens życia. Jej dotychczasowe, w miarę stabilne życie legło w gruzach. Kariera sportowa kończy się nagle, po 13 latach systematycznych treningów judo. Okazuje się, że jedyne co jej zostało to dwa koty, tytuł magistra historii i oszczędności po zmarłej matce. Zagubiona dziewczyna przeprowadza się za nową miłością do stolicy. Walczy z depresją, dowiaduje się o swojej chorobie oraz długach odziedziczonych w spadku. Postanawia odciąć się GRUBĄ kreską od przeszłości. W rodzinnym mieście nie czeka na nią już NIKT ani NIC.
W jednej chwili poznaje smak dorosłego życia. Boi się wielkiego miasta, nie ma przyjaciół, nie ma pojęcia co będzie jutro…

Tak było 6 lat temu. Nazywam się Anna Chomiak i udowadniam, że nie trzeba mieć IDEALNEGO życia, aby być Szczęśliwą.

Mój blog skierowany jest do kobiet, które na pierwszy rzut oka wydają się silne, ale tak naprawdę w środku są bardzo delikatne. Swoje teksty adresuję do nowoczesnych kobiet, które cenią sobie niezależność, ale mają naturalną potrzebę bycia kochaną i akceptowaną. Ten blog zaspokaja potrzebę mówienia o tym jak wygląda prawdziwe życie, bez Photoshopa i innych ulepszaczy.

Jestem świadoma swoich zalet i wad. Moje Czytelniczki traktują bloga jako miejsce do wygadania się, zainspirowania, pośmiania, ale również rozmowy na istotne, codzienne tematy. Jestem urodzoną organizatorką. Na swojej facebookowej grupie Grupa Nieidealnych, ale Szczęśliwych Kobiet motywuję moje Czytelniczki do wzięcia życia we własne ręce, tak aby mimo wad, były spełnione i zadowolone.

Jakie są potrzeby moich odbiorców?

Moje Czytelniczki to „nieidealne” kobiety, które pragną być szczęśliwe. Potrzebują motywacji do zmiany swojego życia na lepsze. Uporządkowania myśli, uwierzenia we własne siły oraz pokazania drogowskazu kierującego w stronę szczęścia. To właśnie ja, moja historia oraz ten blog pokazują, że SZCZĘŚLIWE życie nie musi mieć nałożonych filtrów z Instagrama.

Jaka jestem?

Jestem nieidealną, ale szczęśliwą kobietą, która mimo przeciwności losu, konsekwentnie zmierza w kierunku swoich marzeń. Wiem co to znaczy być żoną, matką, kochanką, pracownikiem i przyjaciółką, codziennie. W 2017 roku zostałam okrzyknięta Wschodzącą Gwiazdą Blogosfery według rankingu Jasona Hunta. To dopiero początek mojej blogowej drogi. Zaparz sobie kawę i zacznij czytać najbardziej lightowego bloga w sieci.