Mieszkasz w Pruszkowie lub okolicy? Świetnie! Przyznaj się, ile razy zdarzyło ci się wpisać w Internecie “oddam za darmo Pruszków”?! Spokojnie, już nie musisz się martwić, co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami. W najbliższy wtorek 28 stycznia 2020 roku odbędzie się wielka wymiana rzeczy. Aktywne Mamy Wymieniamy!Podaruj drugie życie swoim rzeczom!

oddam za darmo w Pruszkowie

Idea oddam za darmo w Pruszkowie w Sali Zabaw Fikołki Pruszków

Sprawdź jeszcze:

Oddam za darmo w Pruszkowie czyli Aktywne Mamy Wymieniamy

To mój kolejny już autorski projekt realizowany razem z Salą Zabaw Fikołki  w Pruszkowie. Inicjatywa zrodziła się z rozmów na Klubie Aktywnych Mam.  Zgodnie doszłyśmy do wnisoku, że warto promować ideę zero waste w lokalnej społeczności. “Oddam za darmo”, co to dokładnie znaczy? Już śpieszę z wytłumaczeniem. W naszej wielkiej wymainie reczy chodzi o to, że wymiana następuję bezgotowkówo. Przykładowo, przynososz i oddajesz za darmo trzy rzeczy. My wydajemy ci w zamian za nie 3 kupony. Dzięki nim możesz ze zgromadzonych przedmiotów wybrać dla siebie trzy sztuki, tego co wpadnie ci w oko.

oddam za darmo w Pruszkowie

Podczas “Aktywn Mamy Wymieniamy” możesz oddać za darmo w Pruszkowie niepotrzebne rzeczy w dobrym stanie.

Idea oddam za darmo w Pruszkowie

Okej, ale co się stanie, jeśli oddasz za darmo w Pruszkowie na wymianie rzeczy, a nic ci się nie spodoba? Spokojnie, nie musisz się martwić. “Aktywne Mamy Wymieniamy” jest wydarzeniem cyklicznym, które będzie odbywało się raz w miesiącu. Jeśli w styczniu zostaną ci niewykorzystane kupony, zachowaj je do lutego. Może w kolejnym spotkaniu wymiany rzeczy bardziej ci się poszczęści i znajdziesz to czego potrzebujesz?

“Oddam za darmo w Pruszkowie” nie tylko online

Wydarzenie “Aktywne Mamy Wymieniamy! Podaruj drugie życie swoim rzeczom!” powstało z potrzeby serca i jest odpowiedzią na potrzeby naszej pruszkowskiej społeczności.

Zasady wymiany:

  1. Przynieś ubrania, zabawki, książki. Akcesoria dla mam i dzieci, które są w dobrym stanie i mogą posłużyć innym.
  2. Wymień je na inne rzeczy. Wielka Wymiana Rzeczy jest bezgotowkówa. Oddajesz np. 3 rzeczy, otrzymujesz 3 kupony na wymianę.
  3. Spotykamy się raz w miesiącu w Fikołki Sala Zabaw Pruszków.
  4. Wstęp dla mam i dzieci do 12 miesiąca życia jest darmowy.
  5. W tym czasie, kiedy Ty korzystasz z Aktywnej Wymiany, Twoje dziecko korzysta z sali zabaw – obowiązuje promocja na 120 minut zabawy, bilet w cenie 10 PLN (w czasie tego wydarzenia).
  6. Nie udało Ci się tym razem nic znaleźć dla siebie? Nie martw się. “Aktywne Mamy Wymieniamy” to comiesięczne spotkanie – pobrane kupony będziesz mogła wykorzystać na kolejnych wymianach.
  7. Gorąca prośba o przynoszenie rzeczy w dobrym stanie, całych, takich z których sama śmiało byś nadal korzystała.

Byłoby super, gdybyś dała znać swoim koleżankom i bliskim o idei “oddam za darmo w Pruszkowie” w wersji na żywo, bez konieczności wystawiania rzeczy na internetowych aukcjach. Zapraszam Was serdecznie.