Wymarzony prezent na 30-ste urodziny? Własna książka “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”.

//Wymarzony prezent na 30-ste urodziny? Własna książka “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”.

Dwa dni temu skończyłam 30 lat. Nie ma mowy o żadnym kryzysie i stresie z powodu zmiany kodu na trójkę z przodu. Czuję się fantastycznie. Mam dziką satysfakcję, gdy patrzę na swoje życie i widzę ile udalo mi się już osiagnąć. Przypomina mi o tym, 29 rzeczy, z których jestem cholernie dumna. Na pierwszym miejscu moich życiowych sukcesów jest oczywiście rodzina. Ale to co mnie ostatnio najbardziej pochłania dotyczy mojej książki. Tak, dobrze słyszysz, kończę właśnie pisać swoją pierwszą ksiażkę “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”.

View this post on Instagram

W grudniu ukaże się moja pierwsza książka. "Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia". Ta książką nie jest kolejnym poradnikiem o tym jak być szczęśliwą. Powiem więcej, nie znam idealnego, sprawdzonego przepisu na to jak być szczęśliwą każdego dnia bez względu na to jak doświadcza nas życie. Nie będę ci ściemniała, że po przeczytaniu tej książki wstaniesz, poprawisz koronę i będziesz wiedziała jak żyć pełnią życia, jak pozbyć się wszystkich swoich problemów, ale gwarantuję, że ta książka zamiesza Ci porządnie w głowie. Co mam na myśli? Wiesz, moje niespełna trzydziestoletnie życie porządnie mnie „poobijało”, pochodzę z dysfunkcyjnej rodziny z problem alkoholowym. W 2012 roku moje życie legło w gruzach. Za mną 2 pogrzeby rodziców, bolesne rozstanie z facetem, z którym miałam budować wspólną przyszłość, totalne przemeblowanie życia. Leczenie depresji, próba zapanowania nad Hashimoto, okiełznanie stanów lękowych i myśli samobójczych. Odrodzenie się na nowo. Wyprowadzka do innego miasta. Zakochanie się po uszy. Dwa śluby z tym samym facetem. Narodziny dwóch fantastycznych córek. Porzucenie etatu w korporacji. Nauczenie się życia z chorobą. Odnalezienia swojego powołania w byciu mamą. Łączenie pracy zdalnej w domu z wychowywaniem dzieci. Rozwinięcie bloga do poziomu, dzięki któremu mogę żyć z jego pisania. Otarcie się o własną śmierć podczas traumatycznego porodu oraz wygranie z ryzykiem utraty dziecka podczas nieplanowanego cięcia cesarskiego. Istna amplituda emocji. Czekasz na moją książkę? ♥️♥️♥️ __________________________ #nieidealnik #sztukaszczesliwegozycia #nieidealnamama #nieidealnaanna #niepoddawajsie #nevergiveup #neverforget #niezapominajosobie #szczescie #piszeksiazke #mojaksiazka

A post shared by Nieidealnaanna (@nieidealnaanna) on

“Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”

Skąd pomysł na książkę? Co tu dużo mówić, to zawsze było moje ogromne marzenie. Napisac coś swoejgo, mieć realny wplyw na to jak będzie wyglądała moja kiążka. “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia” to nie jest kolejny poradnikiem o tym, jak być szczęśliwą. Powiem więcej, nie znam idealnego, sprawdzonego przepisu jak być szczęśliwą każdego dnia bez względu na to, jak doświadcza nas życie. Nie będę ci ściemniała, że po przeczytaniu tej książki wstaniesz, poprawisz koronę i będziesz wiedziała jak żyć pełnią życia, jak pozbyć się wszystkich swoich problemów, ale gwarantuję, że ta książka zamiesza Ci porządnie w głowie. Co mam na myśli?

https://www.instagram.com/p/Bpq6T9VFVeW/

O czym jest “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”?

“Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia” opowiada moją historię. Wiesz, moje niespełna trzydziestoletnie życie porządnie mnie „poobijało”, pochodzę z dysfunkcyjnej rodziny z problem alkoholowym. Nie mam rodziców. Od 6 lat nie żyje moja mama, od 7 miesięcy nie ma z nami już mego taty. Za mną bardzo trudne i bolesne doświadczenia związane z przemocą psychiczną, przemocą fizyczną, seksualną oraz ekonomiczną. W 2012 roku moje życie legło w gruzach. Nie sądziłam, że w jednej chwili mogę stracić mamę, może mnie zostawić facet, stan zdrowia wykluczy moją dalszą karierę sportową, dowiem się o tym, że choruję na Hashimoto, a do tego wszystkiego nie będę miała dachu nad głową, a przyjaciele, za których ręczyłam własną ręką ulotnią się jak kamfora. To był dla mnie bardzo trudny moment. Można powiedzieć, kumulacja wszystkiego złego w tym samym momencie.

https://www.instagram.com/p/BprJ-6lFTO2/

Dla kogo jest “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”?

Moją książkę “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia” dekuję wszsytkim kobietom, które nie mają odwagi by zwalczyć o własne szczęście. Moja historia jest namacalnym dowodem na to, że z każdego, nawet najtrudniejszego doświadczenia życiowego można wyjść z poniesioną głową i mało tego być szczęśliwą.  “Nieidealnik” powstał dla wszystkich kobiet, które pragną być szczęśliwe, ale tak jak ja nie są idealne. Nie mam kompleksów na tle własnego wyglądu, mimo tego że mam nadwagę, a moje ciało po porodach znacznie oddaliło się od kreowanego przez media ideału. Nie wstydzę się tego, że jestem Dorosłym Dzieckiem Alkoholików. Nie boję się mówić wprost o tym co trudne, skomplikowane i określane mianem tabu. Napisanie książki „Nieidealnik. Sztuka. Szczęśliwego życia” było dla mnie nie tylko spełnieniem marzeń i tym samym skreśleniem kolejnej rzeczy z mojej osobistej listy „spraw do zrealizowania przed śmiercią”. Pisanie tej książki jest moim ukłonem w kierunku wyjątkowej społeczności Nieidealnych, ale Szczęśliwych Kobiet, którą z powodzeniem udało mi się zgromadzić w wirtualnym świecie.

Nieidealnik Sztuka szczęśliwego życia

Nieidealnik Sztuka zczęśliwego życia już wkrótce!

Obejrzyj video, w ktorym zdradzam o czym będzie “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”

W dzisiejszym video dowiesz się:

☑ Dlaczego postanowiłam napisać ksiażkę?
☑ Dla kogo jest książka “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”?

☑ O czym jest “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”?

___________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebook, oraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co! A jeśli szukasz wsparcia dołącz do Grupy Nieidealnych, ale Szczęśliwych Kobiet.

 

Artykuły warte uwagi:

29 rzeczy, z których jestem cholernie dumna

Chciałabym być jak Miss World, i żeby na świecie nie było…

3 rzeczy, które warto zrobić, zanim zaczniesz lepiej organizować swój czas

 

 

By |2018-11-04T16:08:02+00:00Listopad 4th, 2018|Categories: VIDEO|Tags: , , , |19 komentarzy

About the Author:

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.  

19 komentarzy

 1. Laila Listopad 4, 2018 at 4:32 pm - Reply

  Rewelacja a książki się nie mogę doczekać id kiedy o niej wspominałaś

  • Nieidealnaanna Listopad 4, 2018 at 7:21 pm - Reply

   Laila bardzo mnie to cieszy. Proces jej wydania, jak robi się to samodzielnie nie pozwala chocią na sekundę o niej zapomnieć. Ale jestem dobrej myśli. 12 listopada mam sesję i potem już myślę będzie z górki.

 2. Dorcia Listopad 4, 2018 at 6:00 pm - Reply

  Rozpieprzasz system! Idziesz taranem. Lecisz jak rakieta. Nie do wiary ile masz pomysłów i zapału! Jestem bardzo ciekawa tej listy rzeczy, które chcesz osiągnąć, zdradzisz?
  Czekam na książkę. Jestem jedną z pierwszych osób, które stwierdziły, że Twoje życie nadaje się na temat książki, prawda? Z tego wszystkiego złego może jednak wyniknąć dużo dobrego. I oby jak najwięcej! 🙂

  • Nieidealnaanna Listopad 4, 2018 at 7:19 pm - Reply

   Doris, chętnie po Nowym Roku o tym opowiem 🙂 Wtedy myślę idealnie się zgra z postanowieniami oraz ogólnie nowymi działaniami 🙂

 3. Wioleta Sadowska Listopad 4, 2018 at 6:19 pm - Reply

  Cieszę się bardzo, że w końcu spełniłsz swoje wielkie marzenie. Wielkie brawa Kochana!

  • Nieidealnaanna Listopad 4, 2018 at 7:18 pm - Reply

   Dziękuję Wiola 🙂 Boje się, ale i cieszę ogromnie 🙂

 4. Agnieszka O Listopad 4, 2018 at 8:23 pm - Reply

  Trzeba realizować swoje marzenia- Ty masz odwagę to robić. Nie poddawaj się nigdy 😉

  • Nieidealnaanna Listopad 5, 2018 at 10:35 am - Reply

   Agnieszka, dziękuję <3 Warto jednak spróbować, co by nie było, zawsze muszę spróbowac swoich sił 🙂

 5. Magdalena B Listopad 4, 2018 at 9:38 pm - Reply

  Ta książka będzie hitem, zobaczysz jesteś na najlepszej drodze ku temu. Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością

  • Nieidealnaanna Listopad 5, 2018 at 10:34 am - Reply

   Magdalena, mam nadzieję że po prostu ta historia dotrze 🙂 Myślę, że Czytelnicy bloga będą zadowoleni 🙂

 6. Monika Kilijańska Listopad 5, 2018 at 9:47 am - Reply

  Ja nie wiem jak Ty kobieto to wszystko ogarniasz. Szacun! Ja nie potrafię albo jestem leniem! Blog, dzieciaki, firma, ksiażka, spotkania, grupa… ech, masakra! A przecież doba ma tak samo jak u mnie 24h!

  • Nieidealnaanna Listopad 5, 2018 at 10:34 am - Reply

   Monia, to kwestia organizacji i wyboru. Czasem praca wygrywa np. z kąpielą w wannie czy wieczorem z serialem, albo książką. Wier mi że marzę o odpoczynku i po wydaniu książki mam zamair leniuchowac minimum 2 tygodnie 🙂 Oby do grudnia 🙂

 7. ola Listopad 6, 2018 at 9:51 pm - Reply

  fajny pomysl

 8. Adrian Listopad 7, 2018 at 11:40 am - Reply

  Książka na pewno będzie świetna! Moja 30-stka minęła już dwa lata temu… ale to nie wiek się liczy, a cele które człowiek sukcesywnie realizuje.

 9. pati Listopad 7, 2018 at 2:59 pm - Reply

  lubie tego bloga

 10. DAGA Listopad 9, 2018 at 9:41 am - Reply

  wszystkiego najlepszego )))))

 11. USG piersi Listopad 19, 2018 at 7:56 pm - Reply

  […] Mimo, że sama nie jestem w ciąży, dziś pierwszy raz w życiu byłam na takim badaniu. Z okazji 30-tych urodzin postanowiłam sprawić sobie prezent i jak co roku w listopadzie, umówiłam się do wszystkich możliwych specjalistów. Rak piersi […]

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.