nieidealnaanna.com
STYL ŻYCIA

Jestem NIEIDEALNA i dobrze mi z tym! Poznaj sekrety mojego sukcesu i bycia szczęśliwą.

3. Jak być asertywną?

Tego trzeba się uczyć całe życie małymi krokami. 
Mam dla ciebie kilka tekstów na ten temat:

Kobieta asertywna

Co oznacza być asertywnym w codziennym życiu?

Jak budować pewność siebie? Poznaj moją historię. Od szarej myszki do Nieidealnej Kobiety Petardy!

[UWAGA WPIS]Czy bycie asertywną, kiedy nie masz między nogami kutasa, nadal musi szokować? Dlaczego mówienie wprost,…

Gepostet von Nieidealnaanna am Mittwoch, 18. Juli 2018

 

Mój blog to miejsce, w którym daję sobie i tobie przyzwolenie na bycie nieidealną. Nieperfekcyjne ciało, ale świadome dbanie o swoje zdrowie. Nieidealne wybory, ale podążanie własną ściężką. Trudne decyzje, ale to twoje decyzje. Porażki innych, które się na tobie skupiają? Znam to z autopsji, pochodzę z rodziny z problemem alkoholowym. Wiem co to bieda, wiem jak to jest ponosić konsekwencję za błędy rodziców (obecnie spłacam kredyt po nich, mimo że oboje nie żyją i mam trzech braci). Brak akceptacji, kompleksy, coraz to większe wymagania, aby spełnić oczekiwania innych. Problemy ze zdrowiem, depresja, destrukcja, lęki. Wszystko to nie są mi obce rejony. Dlatego właśnie chcę być twoim drogowskazem i inspirować do walki o siebie, swoje życie na własnych zasadach. Pamiętaj, że nie musisz być idealna, aby być szczęśliwa. Czy takie wpisy Wam się podobają? Macie ochotę na więcej?

 

___________________________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebookoraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co!

I jeszcze jedno, przeczytaj ten wpsi – na bank ci się spodoba, zakład? 

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Jak pokochać siebie? 5 sprawdzonych sposobów, które zrobią z ciebie Boginię Obfitości

 

3 KOMENTARZE

  1. Pingback: nieidealne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.