nieidealnaanna.com
STYL ŻYCIA

Jestem NIEIDEALNA i dobrze mi z tym! Poznaj sekrety mojego sukcesu i bycia szczęśliwą.

2. Jak przestać się porównywać do innych?

Bardzo łatwo. Wracasz do domu i do tej karteluszki z zajebistymi rzeczami dopisujesz wszystkie sukcesy, miłe rzeczy, które o sobie usłyszałaś, przeczytałaś w ciagu całego życia. Ale tak wiesz, wszystko, wszystko jak leci. To, że wygrałaś konkurs piosenki przedszkolaka też. Awans w pracy, to że ktoś docenia twojego nogi itd. I jeszcze sobie obklejasz tę przestrzeń wokół kartki zdjęciami na których siebie lubisz. A jak nie masz takich zdjęć, to kurde, czas sobie je zrobić! 

https://www.instagram.com/p/Bk2GNXYFA4N/?taken-by=nieidealnaanna

Drugi krok to usuwasz z sieci wszystkie polubione profile IDEALNYCH Gwiazd, które cię dołują, wpędzają w kompleksy i powodują, że czujesz się gorsza. Listę znajomych, którzy są toksyczni albo blokujesz, albo ograniczasz im dostęp, a spotkania na żywo ucinasz, stosując zasadę do minimum (np. spotkacie się na weselu znajomych, czy przypadkiem w aptece). I tutaj wszystko zaczyna się układać w dobrym kierunku. Oh, czujesz jak oczyściło się powietrze? Aż jest czym oddychać w tym pokoju, prawda?

3 KOMENTARZE

  1. Pingback: nieidealne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.