nieidealnaanna.com
STYL ŻYCIA

Jestem NIEIDEALNA i dobrze mi z tym! Poznaj sekrety mojego sukcesu i bycia szczęśliwą.

Zbiór bzdur, czyli Nieidealnaanna prawdę ci powie

W tym miejscu postaram się hurtem odpowiedzieć na najczęstsze pytania, które mi zadajecie we wszystkich możliwych miejscach w sieci. No to jak, gotowe?

1. Co zrobić by zaakceptować siebie?

Stanąć na golasa przed lustrem (serio) i zobaczyć, obejrzeć siebie od A do Z. Zobaczyć każdy kawałek ciała, łącznie z tym co tam na dole bozia dała, co z tyłu schowała i skoncentrować się na detalach. Następnie na kartce wypisać wszystke dobre rzeczy, czyli przykładowo: kocham swoje włosy, mam jędrny biust, stópki niczego sobie itd. Na drugiej stronie kartki wypisać wszystko czego w sobie nie lubię: owłosienie, wagę, co tam uważacie za stosowne. Ochłonąć i czekać na kolejne wskazówki.

https://www.instagram.com/p/BbY3E4JDSIf/?taken-by=nieidealnaanna

A tak serio, po takim wypisaniu na kartce tego co dobre, co złe, trzeba zaakceptowac stan faktyczny i zastanowić się co dalej będziesz robiła ze swoim ciałem? A druga ważniejsza sprawa to zrobić sobię kawkę, herbatkę, albo walnąc kieliszek wina i szczerze wypisać wszystko co w sobie lubisz z charakteru i wszystko czego nie lubisz i cię wkurwia. 

A robisz to po to, aby mieć ogląd na sytuację. I potem przy tych cechach podkreślisz sobie to, co chcesz zmienić i będziesz nad tym pracować np. nieśmiałość. W kółko weźmiesz cechy, które są takie sobie, ale dobra, zmieniać ich nie trzeba (o nich zapoimnasz póki co) i ulubionym kolorem w ramki bierzesz to, co w tobie ZAJEBISTE.  To co jest SUPER przepisujesz na inną kartkę czcionką XXL i wieszasz na lodówce (wiem, że to idealne miejsce dla kobiety) i sobie codziennie to czytasz, po to aby pamiętać jaka super jesteś. 

3 KOMENTARZE

  1. Pingback: nieidealne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.