nieidealnaanna.com
STYL ŻYCIA

Jestem NIEIDEALNA i dobrze mi z tym! Poznaj sekrety mojego sukcesu i bycia szczęśliwą.

NIEIDEALNA, czyli jaka?

Czas wyłożyć karty na stół i powiedzieć wprost jak to jest z tą moją nieidealnością? Jak to możliwe, że gruba kobieta jest asertywna i szczęśliwa? Bardzo często nazywam siebie szczęściarą i podkreślam, że w życiu dla mnie najważniejsza jest miłość, nie dzieci, nie koty, nie popularność i kasa, tylko miłość przez ogromniaste M. Muszę wam powiedzieć przy okazji coś bardzo ważnego. Jestem nieidealna, ale zawsze kiedy w siebie wątpię, rozmawiam z kimś komu bezgranicznie ufam. Przyjaciele w naszym życiu są naprawdę bardzo ważni i potrzebni, dlatego chcę Was zachęcić do odwiedzenia i regularnego czytania mojej przyjaciółki Moniki, która prowadzi blog Moja Sztukoteka. Monia przypomniała mi ostatnio, że:

“Skupiając się na tym jak jest źle, człowiek przyciąga do siebie gówno. Dlatego tak ważne jest to, by pamiętać o tym co jest dobre w naszym życiu i tego się trzymać”. 

https://www.instagram.com/p/BbWpREojnPB/?hl=pl&taken-by=nieidealnaanna

3 KOMENTARZE

  1. Pingback: nieidealne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.