Pomóż sobie

Jeżeli wydaje ci się, że jesteś odosobniona  w swoich matczynych bolączkach to jesteś w ogromnym błędzie. Każda z nas miewa chwile zwątpienia. Każda kobieta pragnie być jak najdłużej młoda i piękna. Fakt, że twoje ciało po porodzie się zmieni nie powoduje, że twoja wewnętrzna moc i uroda są już stracone. Przestań porównywać się do matek celebrytek, które całą ciążę się głodzą, po porodzie zamykają się na długie godziny w siłowni i wyją z bezsilności.

 

 

“Rodzi nie tylko matka dziecko,

lecz także dziecko matkę”.

 Gertrud von le Fort

 

 

Kreowany w mediach wizerunek nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem. To właśnie ty powinnaś dumnie wypinać nieco sflaczałą pierś. Bez wstydu paradować w bikini odsłaniającym bliznę, rozstępy i cellulit. Dzięki tobie inne kobiety uwierzą, że też są piękne i być może to co naturalne przestanie w końcu wzbudzać tyle kontrowersji.

___________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebook, oraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co!

[GOTOWA NA PLAZE ZAWSZE]Wielokrotnie miałam takie sytuacje, w których zastanawiałam się czy mogę tak wyjąć na plażę….

Publiée par Nieidealnaanna sur Dimanche 22 juillet 2018