Karolina, jesteś niesamowita. To wszystko brzmi jak scenariusz na dobrą książkę…

To był Aniu szalony rok! W lipcu przechodziłam kolejną terapię jodem radioaktywnym i wyszłam ze szpitala zdrowa. Rozumiesz? ZDROWA! Dwa tygodnie później zaproszono mnie do “Pytania na śniadanie”, a później wzięłam udział w Narodowym Programie Profilaktyki Nowotworowej, gdzie opowiadałam o swoim przypadku i zachęcałam do badań. W grudniu, po półtorej roku prowadzenia bloga trafiłam tak jak i Ty do rankingu Jasona Hunta i znalazłam się w nadziejach blogosfery. Nawet o tym nie marzyłam! To był ogromny kop mobilizacyjny, ale i wyzwanie. A ten rok? Szalony tak jak zeszły! Właśnie kończę półroczną kampanię z marką odzieżową Orsay, której byłam Ambasadorką przez 6 miesięcy. Przygoda fantastyczna, ale nie ma tutaj tyle miejsca, żeby opowiadać 🙂 Wiem za to jedno – wierzcie w marzenia i metodą małych kroczków idźcie do przodu. I bądźcie wdzięczni za wszystko co macie. Da się kochani, da się!

kinka Karolina Wilk

Jesteś wspaniałą motywacją i naprawdę po tym wywiadzie sama czuję się zarażona twoimi niesamowitym optymizmem i determinacją do realizacji marzeń. Karolina, na koniec naszej rozmowy pragnę się dowiedzieć, czy masz jakiś ulubiony cytat? Jakieś szczególne słowa, które utkwiły ci w pamięci?

Pierwsze, co przychodzi mi do glowy, to piosenka “Opadły mgły” Starego Dobrego Małżenstwa:

“Ty co płaczesz, ażeby śmiać mógł się ktoś/
Już dość! Już dość! Już dość! /

Odpędź czarne myśli! /

Dość już twoich łez! /
Niech to wszystko przepadnie we mgle! /

Bo nowy dzień wstaje, /

Bo nowy dzień wstaje, /

Nowy dzień!

Karolina, jestem ci ogromnie wdzięczna za to, że znalazłaś czas by podzielić się swoją historią. Dziękuję ci nie tylko za szczere i wzruszające słowa, ale przede wszystkim za to, że twój blog jest tak wartościowym i inspirującym miejscem w sieci. Twoja historia pokazuje, że choroba może być początkiem nowego, lepszego i bardziej świadomego życia. Wywiad z Karoliną Wilk, autorką bloga Kinka  jest trzecim wywiadem gościnnym, z cyklu o inspirujących kobietach: „Blogosfera jest Kobietą”. 

Więcej informacji na temat Kinki w sieci znajdziesz na jej kanałach:

Blog https://kinka.com.pl/

Facebook https://www.facebook.com/KinkaBlog/

Instagram https://www.instagram.com/kinka_karolina_wilk/