„Blogosfera jest Kobietą” to cykl wywiadów z blogerkami, które w moim subiektywnym odczuciu inspirują innych do lepszego życia. Dzisiaj goszczę u siebie wyjątkową postać. Karolina Wilk z bloga Kinka to Wschodząca Gwiazda Blogosfery wg Rankingu Jasona Hunta. Karolina mieszka w województwie opolskim. Z wykształcenia dziennikarka, z wyboru blogerka. Mama pięciolatka Kacperka i żona fantastycznego męża Radka. Jest wierna zasadzie, że wystarczy być zaledwie odrobinę wyrozumiałym dla życia, a stanie się ono nie tylko znośne, ale i całkiem fajne! Dlatego cieszę się życiem, bez względu na okoliczności. Poznajcie bliżej Karolinę, która uśmiechem i energią pobudza lepiej niż jej ulubiona czarna kawa!

Poznaj Joannę Maj autorkę bloga My Na Swoim

 Poznaj Mirosławę Trenerowską autorkę bloga Blond Pani Domu

Poznaj Agatę Grzesik autorkę bloga Pani Miniaturowa

Blogosfera jest Kobietą

Wywiad z Karoliną Wilk z bloga Kinka

Karolina, twoi Czytelnicy odbierają cię jako autentyczną i szczerą osobę, która nie boi się poruszać trudnych tematów, m.in. takich jak nowotwór, z którym wygrałaś. Jestem ciekawa jak ty sama siebie oceniasz?

I tu sie uśmiecham – po pierwsze uśmiechnięta, zadowolona, empatyczna, szczęśliwa. Może jeszcze kilka lat temu skupiałabym sie bardziej na tym, czego mi brakuje – ale dzisiaj zdecydowanie patrzę na to, co mam. I jestem dumna z tego, że moge dziś o sobie powiedzieć w tak prostych, a jednak przepełnionych radością słowach. Kiedy sie z kimś spotykam na żywo, pierwsze co słyszę to: “Jesteś taka uśmiechnięta jak w Internecie”. I to jest piękne – być takim na żywo, jakim jest się w Internecie. Być sobą, być autentycznym. A dzisiaj jak wiemy autentyczność to luksus, na którego nie każdego stać.