Zrozumiała, że musi nauczyć się żyć z chorobą. Teraz, nie odkładając niczego na jutro. Poznaj Karolinę Wilk autorkę bloga Kinka.

//Zrozumiała, że musi nauczyć się żyć z chorobą. Teraz, nie odkładając niczego na jutro. Poznaj Karolinę Wilk autorkę bloga Kinka.

„Blogosfera jest Kobietą” to cykl wywiadów z blogerkami, które w moim subiektywnym odczuciu inspirują innych do lepszego życia. Dzisiaj goszczę u siebie wyjątkową postać. Karolina Wilk z bloga Kinka to Wschodząca Gwiazda Blogosfery wg Rankingu Jasona Hunta. Karolina mieszka w województwie opolskim. Z wykształcenia dziennikarka, z wyboru blogerka. Mama pięciolatka Kacperka i żona fantastycznego męża Radka. Jest wierna zasadzie, że wystarczy być zaledwie odrobinę wyrozumiałym dla życia, a stanie się ono nie tylko znośne, ale i całkiem fajne! Dlatego cieszę się życiem, bez względu na okoliczności. Poznajcie bliżej Karolinę, która uśmiechem i energią pobudza lepiej niż jej ulubiona czarna kawa!

Blogosfera jest Kobietą

Wywiad z Karoliną Wilk z bloga Kinka

Karolina, twoi Czytelnicy odbierają cię jako autentyczną i szczerą osobę, która nie boi się poruszać trudnych tematów, m.in. takich jak nowotwór, z którym wygrałaś. Jestem ciekawa jak ty sama siebie oceniasz?

I tu sie uśmiecham – po pierwsze uśmiechnięta, zadowolona, empatyczna, szczęśliwa. Może jeszcze kilka lat temu skupiałabym sie bardziej na tym, czego mi brakuje – ale dzisiaj zdecydowanie patrzę na to, co mam. I jestem dumna z tego, że moge dziś o sobie powiedzieć w tak prostych, a jednak przepełnionych radością słowach. Kiedy sie z kimś spotykam na żywo, pierwsze co słyszę to: “Jesteś taka uśmiechnięta jak w Internecie”. I to jest piękne – być takim na żywo, jakim jest się w Internecie. Być sobą, być autentycznym. A dzisiaj jak wiemy autentyczność to luksus, na którego nie każdego stać.

By |2018-06-26T19:16:49+00:00Czerwiec 26th, 2018|Categories: BLOGOWE ABC|Tags: , , , , , |10 komentarzy

About the Author:

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.  

10 komentarzy

 1. Kasia Czerwiec 26, 2018 at 8:18 pm - Reply

  Dziewczyny, super jesteście obie! To co musiala przejść Karolina pozostaje poza zasięgiem zrozumienia. Wspaniale, że właśnie takie kobiety zostają blogerkami i mogą nieść dobrą nowinę w świat i nie zostawiają tego tylko dla siebie.

  • Nieidealnaanna Lipiec 2, 2018 at 5:40 pm - Reply

   Kasiu, to chyba jest tak, że osoby, które doświadczył los, łatwiej i mocniej doceniają codzienność. Historia Karoliny jest wielką inspiracją. 🙂

 2. Agnieszka Czerwiec 27, 2018 at 9:10 am - Reply

  Karolina jest niesamowitą osobą. Zaraża swoim optymizmem. Oby więcej tak inspirujących osób było w blogosferze. 🙂

  • Nieidealnaanna Lipiec 2, 2018 at 5:42 pm - Reply

   Agnieszko, cieszę się że mamy podobne zdanie na temat Kinki 🙂

 3. Miniowe Szczescie Czerwiec 27, 2018 at 9:24 am - Reply

  Super wywiad. ‘Trzeba przezwyciezyc lek przed porazka’ – madre slowa. Bardzo cieszy mnie fakt, ze pozytywne nastawienie I odpowiednia terapia wypedzily twora. Wszystkiego dobrego.

  • Nieidealnaanna Lipiec 2, 2018 at 5:41 pm - Reply

   Konsekwencja w działaniu Karoliny zasługuje na odpowiednią oprawę. To prawdziwa wojowniczka 🙂

 4. Salusiowo Czerwiec 27, 2018 at 12:06 pm - Reply

  Piękna kobieta i twarda!! Cudownie napisane, aż brakuje słów

  • Nieidealnaanna Lipiec 2, 2018 at 5:40 pm - Reply

   Cieszę się, że wywiad się podoba. Takie historie są potrzebne, aby nigdy się nie poddawać 🙂

 5. Marta Czerwiec 28, 2018 at 10:07 am - Reply

  Popieram, Grunt to być twardą 😀

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.