kinka Karolina Wilk
BLOGOWE ABC

Zrozumiała, że musi nauczyć się żyć z chorobą. Teraz, nie odkładając niczego na jutro. Poznaj Karolinę Wilk autorkę bloga Kinka.

„Blogosfera jest Kobietą” to cykl wywiadów z blogerkami, które w moim subiektywnym odczuciu inspirują innych do lepszego życia. Dzisiaj goszczę u siebie wyjątkową postać. Karolina Wilk z bloga Kinka to Wschodząca Gwiazda Blogosfery wg Rankingu Jasona Hunta. Karolina mieszka w województwie opolskim. Z wykształcenia dziennikarka, z wyboru blogerka. Mama pięciolatka Kacperka i żona fantastycznego męża Radka. Jest wierna zasadzie, że wystarczy być zaledwie odrobinę wyrozumiałym dla życia, a stanie się ono nie tylko znośne, ale i całkiem fajne! Dlatego cieszę się życiem, bez względu na okoliczności. Poznajcie bliżej Karolinę, która uśmiechem i energią pobudza lepiej niż jej ulubiona czarna kawa!

Blogosfera jest Kobietą

Wywiad z Karoliną Wilk z bloga Kinka

Karolina, twoi Czytelnicy odbierają cię jako autentyczną i szczerą osobę, która nie boi się poruszać trudnych tematów, m.in. takich jak nowotwór, z którym wygrałaś. Jestem ciekawa jak ty sama siebie oceniasz?

I tu sie uśmiecham – po pierwsze uśmiechnięta, zadowolona, empatyczna, szczęśliwa. Może jeszcze kilka lat temu skupiałabym sie bardziej na tym, czego mi brakuje – ale dzisiaj zdecydowanie patrzę na to, co mam. I jestem dumna z tego, że moge dziś o sobie powiedzieć w tak prostych, a jednak przepełnionych radością słowach. Kiedy sie z kimś spotykam na żywo, pierwsze co słyszę to: “Jesteś taka uśmiechnięta jak w Internecie”. I to jest piękne – być takim na żywo, jakim jest się w Internecie. Być sobą, być autentycznym. A dzisiaj jak wiemy autentyczność to luksus, na którego nie każdego stać.

10 KOMENTARZY

  1. Dziewczyny, super jesteście obie! To co musiala przejść Karolina pozostaje poza zasięgiem zrozumienia. Wspaniale, że właśnie takie kobiety zostają blogerkami i mogą nieść dobrą nowinę w świat i nie zostawiają tego tylko dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.