jestem w bajce

Pamiętam, że jako dziecko miałam bardzo wiele marzeń. Zazdrościłam koleżankom domku dla lalek, akcesoriów dla Barbie, księżniczkowskich sukienek oraz wielu innych rzeczy. Pamiętam też, że w podstawówce przestałam prosić o prezenty i wierzyć w to, że Mikołaj przyniesie mi to czego skrycie pragnęłam. Dziś sama jestem mamą i gdybym tylko mogła podarowałabym moim córkom WSZYSTKO. Jednak z tyłu głowy mam zakodowane coś ważniejszego niż obdarowywanie dzieci drogimi prezentami. Czas wspólnie spędzony z dziećmi to najcenniejsze co możesz im dać. Mój czas z córkami staram się spędzać kreatywnie. Starannie pielęgnując naszą wieź, tak aby z dzieciństwa zapamiętały mamę, która była obecna. Wspólne czytanie książek, wspólne spacery, robienie razem muffinek, ale również codzienna rutyna, taka jak pakowanie ciuchów do pralki, rozpakowywanie zmywarki, czy robienie zakupów na pobliskim targu. Ale skupmy się chwilę na ksiażkach, dziś przygotowałam coś dla Was wyjątkoweg. “Jestem w bajce”, to personalizowane książeczki dla dzieci, w których pierwsze skrzypce gra twoje dziecko. 

jestem w bajce

Jestem w bajce – twoje dziecko zostaje bohaterem bajki

Ksiażeczki Jestem w bajce są przeznaczone dla dzieci w wieku 2-6 lat . Do wyboru masz 10 różnych historii. Możesz zamówić książkę dla dziewczynki, chłopca lub rodzeństwa. W przypadku Zuzi i Marysi zdecydowałam się na 3 książeczki. Każda z moich dziewczynek ma swoją własną ksiażkę, oraz mamy wspólną historie, gdzie występują obie. Ta ostatnia idelanie się sprawdza jako kompromis, gdy nie mam już siły czytać im kolejnych bajek. tedy ustalamy, że poczyatmy historię, w której głównymi bohaterkami jest Zuza i Marysia. 

jestem w bajce
jestem w bajce
jestem w bajce

Jestem w bajce, czyli gdy dzieje się magia

Te książeczki pokazywałam Wam już kilka razy na naszym Instastory, bo był to prezent z okazji Dnia Dziecka. Niestety miałam dużo przygód przy realizacji fotorelacji tych bajek. Aż dwa razy straciłam zdjęcia z sesji. Raz za sprawą kota chodzącego po klawiaturze laptopa. Drugi raz po prostu przestała działać karta pamieci od aparatu… Ale na szczęście tym razem wszystko się udało. Na stronie jestemwbajce.pl   możesz zamówić książkę, w której twoje dziecko będzie bohaterem. 

to

jestem w bajce
jestem w bajce
jestem w bajce

Co to znaczy, że bajka jest personalizowana?

Każda ilustracja w książce zawiera buzię dziecka, a każda strona jego imię. Jest również możliwość zamówienia dowolnej dedykacji do wybranej bajki. Obecnie do wyboru jest aż 10 różnych bajek. Bajki są podzielone tematycznie tak, aby zadowloić dziewczynkę, chłopca, a nawet rodzeństwo. Jestem pewna, że znajdziesz tutaj coś dla swojego dziecka. To czego potrzebujesz do złożenia zamówienia to podanie imienia dziecka, oraz przygotofanie fotografii malucha z dobrze widoczną buzią. 

jestem w bajce

Jestem w bajce – garść informacji:

 • bajki wydawane są w twardej oprawie
 • idealna pamiątka na lata, z oakzji ważnego wydarzenia i bez okazji
 •  czas produkcji książeczki i przesyłki to około 10 dni roboczych
 •  zamówienia ekspresowe realizowane w ciągu 3 dni roboczych
 • książeczki piszą autorzy o pedagogicznym wykształceniu
 • ilustracje tworzą profesjonalni rysownicy i graficy
jestem w bajce
jestem w bajce
jestem w bajce

Jestem w bajce – jakie bajki są do wyboru?

Lista dostępnych bajek:

 1. Bajka o strażaku
 2. Wróżkolandia
 3. Smoczy wyścig
 4. Złota rączka i pojazdów bolączka
 5. Czekoladowa Królowa
 6. Bajka o Lodolancji
 7. Bajka w Kropki i paski
 8. Bajka o Lodolancji (2 bohaterów)
 9. Wszystkie pogody świata 
 10. Wehikuł czasu
jestem w bajce

Nasza opinia o książkach Jestem w Bajce

Uwielbiam spełniać marzenia moich dzieci. Pamiętam, gdy zapytałam Zuzi, czy chciałaa by być bohaterką bajki? Na jej twarzy pojawiły się wypieki zwiastujace duże podekscytowanie. Pokazałam jej na komputerze bajki, które mozemy wybrać. Zuzia powiedziała, że chce być wróżką, dlatego zdecydowałyśmy się na “Zuzia we Wróżkolandii”. W przypadku Mani zależało mi na dobrano czegoś do jej wieku. Dla 2 latki idealna oakzała się bajka “W kropki i paski, czyli bajka o Marysi”. Dziewczynki zostały totalnie oczarowane książeczkami. Bajka o lodolancji jest kompromisem, gdy dziewczynki nie mogą się zdecydować na to co czytamy. Szczerze mówiąc zazdroszczę moim córkom. Uważam, że te bajki są rewelacyjne. Jak już wyrosną, będą miały piękną pamiatkę. Uważam, że ksiąki to najlepszy prezent na swiecie. Sądzac po moich córkach, rosną nam małe mole książkowe, co mnie ogromnie cieszy.