pani miniaturowa
BLOGOWE ABC

Jej znakiem rozpoznawczym jest wzrost. Jest chodzącym logo, marką samą w sobie. Poznaj Agatę Grzesik autorkę bloga Pani Miniaturowa.

WOW, twoje osiągnięcia są imponujące, ale wiesz co? Totalnie na to zasłużyłaś. Skoro poznawanie twoich prywatnych preferencji idzie nam coraz lepiej, zdradź proszę co lub kto ciebie inspiruje na co dzień? Skąd czerpiesz pomysły na prowadzenie bloga?

Szczerze? To ja wolę być tą inspiracją, którą cytują inni. Może to nieskromne, ale uważam, że potrafię otwierać ludziom oczy na pewne sprawy. Zachęcać ich do działania, zmieniania swojego życia na lepsze. Moje życie nie było jednym wielkim pasmem nieszczęść, ale sądzę, że nabrałam zupełnie innego rodzaju doświadczenia życiowego, niż przeciętny człowiek.

Lecz jeżeli mamy wrócić do inspiracji, najbardziej motywują mnie ludzie, którzy podnieśli się z dna. Osoby, które kiedyś nazwałbyś przegrywem, być może nikim, a które dziś są kimś. Nie bogaczem, nie wielkim bohaterem, tylko po prostu, wstali i zaczęli walczyć o lepsze życie. O bycie kimś. Wiesz kim? Sobą. Wygrali z największym wrogiem, czyli ciemną stroną swojego życia i charakteru. Takich ludzi podziwiam i szanuję. Nie znam żadnych cytatów. Wolę czyny nad słowa i to właśnie staram się przekazywać moim czytelniczkom. Nie gadaj o zmianach – zrób to!

Agata, myślę dokładnie tak samo. Dziękuję ci serdecznie za poświęcony czas i bardzo inspirującą rozmowę. Masz rację, to Ty i twoja historia, jest najlepszym przykładem, na to, że chcieć naprawdę znaczy móc. Wywiad z Agatą Grzesik, autorką bloga Pani Miniaturowa jest pierwszym wywiadem gościnnym, otwierającym cykl o inspirujących kobietach: „Blogosfera jest Kobietą”.

Więcej informacji na temat Pani Miniaturowej w sieci znajdziesz na jej kanałach:

Blog https://miniaturowa.pl/

Facebook https://www.facebook.com/miniaturowa/

Instagram https://www.instagram.com/miniaturowa.pl/

5 KOMENTARZY

  1. Ciekawie poprowadzilas ten wywiad i oczywiscie wspaniala rozmowczynie znalazlas. Nawet trudno mi sobie wyobrazic ograniczenia, jakie napotykala i napotyka na swojej drodze i tym bardziej ja podziwiam. Podoba mi sie rowniez, ze nie daje sie wcisnac w ramy jakiekolwiek, ze jest niepokorna, tak bym to chyba okreslila, nie uzala sie nad soba, ale tez nie pozwala innym wmawiac sobie, jak powinna sie czuc.

    • Emilko, Agata to prwdziwa petarda. Masz rację, jest nietuzimkowa i wszelkie ramy są dla niej zaciasne. Cieszę się, że nasze drogi zarówno blogowe jak i prywatne z Agatą się skrzyżowały. Jest to osoba, która pokazuje, że niepełnosprawność, oraz trudne doświadczenia życiowe nas nie ogranicczają w niczym. P.S dziękuję za dobre słowa 🙂

  2. Agata jest przykładem kobiety, która to co uważa się za barierę zamieniła w atut o którym nie wstydzi się mowić. Dlatego wzbudza emocje aż w końcu dostała znaki ze idzie w dobrym kierunku. Ja widzę w niej normalną dziewczynę, bez barier, która ma na siebie pomysł, której mimo trudności się poszczęsciło. Życzę Agacie samych sukcesów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.