Roczek Marysi – pierwsze, duże urodziny
na świeżym powietrzu

Roczek Marysi otworzył dla nas inne perspektywy. Ze względu na to, że Mania urodziła się we wrześniu, postanowiliśmy zorganizować jej urodziny wcześniej, przy okazji pobytu na urlopie w rodzinnych stronach babci męża. Świeże powietrze, dobra pogoda, własne podwórko oraz spora część rodziny na wyciagnięcie ręki było świetną okazją do zrobienia urodzinowego grilla. Tym razem nie ograniczaliśmy się do najbliższej rodziny, z przyjemnością zaprosiliśmy kuzynów i przyjaciół. Motywem przewodnim imprezy był pudrowy róż oraz swojskość wyrażona prostymi, domowymi daniami, idealnymi do jedzenia na zewnątrz. Pierwszy raz zdecydowaliśmy się na zaangażowanie w to wydarzenie rodziny. Każdy przyniósł coś do jedzenia. Był grill, przekąski, sałatki, dużo owoców i odrobina słodkości dla dzieci. Zadbałam o detale i wszystko było dopracowane do ostatniego szczegółu. Obrusy, zastawa, balony oraz napis urodzinowy był w odcieniach słodkiego różu. Przygotowałam dla naszej rodzinki zabawne koszulki z napisem: Nieidealna Mama, Nieidealny Tata, Nieidealna Zuza i Nieidealna Mania, które zrobiły furorę wśród gości.

jaki prezent na urodziny dziecka

Urodzinowy obiad: jedzenie pod chmurką, swojsko i smacznie.

Tort: został zamówiony w lokalnej piekarni. Klasyczny, śmietankowy z owocami oraz napisem „1 rok Marysi”.

Dodatkowe atrakcje: gadżety do robienia zdjęć, słodki kącik z łakociami, wyciętymi z owoców szaszłykami, bańki, plac zabaw oraz wszelkie zabawy na powietrzu.

Prezenty: hitem okazał się wózek spacerówka, typu parasolka taki jest pod numerem 8. Tydzień później Marysia robiła pierwsze nieśmiałe kroki opierając się o swój urodzinowy prezent.

7- Milly Mally, Paulina, wózek dla lalek

8- Smiki, wózek typu parasolka dla lalek

9- Smiki, trzykołowy wózek dla lalek

prezenty dla dzieci na urodziny

Idealne prezenty dla roczniaka:

– wózek dla lalek

– zapas naklejek

– miś przytulanka.