Jak budować pewność siebie
VIDEO

Jak budować pewność siebie? Poznaj moją historię. Od szarej myszki do Nieidealnej Kobiety Petardy!

Pewność siebie to coś co każda z nas może w sobie wypracować. W dzisiejszym video dzielę się tobą swoją historią. Opowiadam o tym jak przez lata kształtowałam swoją pewność siebie i jak robię to nadal, każdego dnia! To swoiste studium przypadku. Bo jak to możliwe, że dziewczyna pochodząca z biednej rodziny, z dysuncyjnej rodziny mogła osiagnąć aż tyle? Jak budować pewność siebie? Obejrzyj godzinne video i zainspiruj się do bycia szczęsliwą, bez konieczności bycia idealną. 

Jak budować pewność siebie?

Myślę, że każda z nas wielokrotnie zadawała sobie to pytanie: jak budować pewność siebie?. W czasie najbliżej godziny opowiem ci o tym, dlaczego w budowaniu wlasnej pewności siebie istotne jest: wychowanie, szkoła, to z jakiej rodziny pochodzimy oraz nasze kompleksy. Opowiadajac historię o malej dziewczyne, która pokonała własne demony, stoczyła walkę ze swoimi słabościami zainspirujesz się do tego, by zawalczyć o siebie i swoje życie. Podzielę się doświadczeniem, oraz udowdnię, że pewność siebie to nie ilośc centymetrów w biodrach, ani rozmiar umrania. Pewność siebie to twoje podejście do życia na co dzień!

Najtrudniejszy pierwszy krok

„To nie górę pokonujemy, lecz siebie.” —Edmund Hillary

Nie podam Ci uniwersalnej rady na to jak stać się pewną siebie kobietą, tylko opowiem jak to było ze mną. Chciałabym, abyś pamiętała, że:

Pewność siebie to nie rozmiar.
Pewność siebie to nie tylko asertywność.
Pewność siebie, to Ty i to jak postrzegasz siebie i swoje życie codziennie!

Artykuły warte uwagi:

Kobieta asertywna 
Jak pokochać siebie?
Czemu jestem gruba?
Wybierz miłość zamiast operacji plastycznych

No dobrze, a teraz weź coś do picia, usiądź wygodnie i obejrzyj film, w którym opowiadam jak zbudowałam pewność siebie do szarej myszki do Nieidealnej Kobiety Petardy.

___________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebook, oraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co!

 

 

7 KOMENTARZY

  1. Ja jestem zdania, że im więcej sami potrafimy zrobić, tym nasza pewność siebie rośnie. Zaczynamy od małych rzeczy, bo je najłatwiej załatwić, a kończymy na wielkich 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.