Już jakiś czas temu wspominałam Wam, że pragnę uciec od własnego dziecka. Teraz przeszłam samą siebie i postanowiłam porzucić rodzinę. Serio! Cały weekend spędziłam w Hotelu Górski Raj w Porębie Wielkiej. Zagrałam w filmie, zostałam jedną z twarzy kalendarza, udzieliłam wywiadu, wzięłam udzia w kilku sesjach zdjęciowych. Poczułam się jak gwiazda filmowa, a to wszystko dzięki Fundacji 3-4 Start. Brzmi bardzo wyniośle? Spokojnie, to wszystko w ramach projektu “Zmień siebie. Daj siebie“, którego ambasadorką jestem.

“Zmień siebie, daj siebie”, o co chodzi?

Pamiętacie jak pisałam Wam, jak to jest być jurorką? Moje wrażenia z wyboru finalistek projektu “Zmień siebie. Daj siebie” oraz o tym, jak prowadziłam dla Finalistek warsztaty z samoakceptacji? Dla wszystkich, którzy nie są pewni o co chodzi zostawiam słowa Klaudii – Prezes Fundacji:

W akcji “Zmień siebie, daj siebie”, pomagamy kobietom poczuć się piękniej i pewniej w swoim ciele. Dzięki Projektowi oraz wszystkim Partnerom, cztery wybrane kobiety zostały objęte kompleksowym programem metamorfoz, podczas których najlepsi specjaliści dbają o ich wygląd, zdrowie i samopoczucie.

Ciało kobiety zmienia się. Nie zawsze jest nam łatwo pozbyć się zbędnych kilogramów czy rozstępów.
W trakcie tej akcji chcemy pokazać jak przy pomocy mało inwazyjnych, odpowiednio dobranych zabiegów można pozbyć się niedoskonałości oraz zmienić swoje ciało.

hotel górski raj

Nie zapominajmy jednak, że to nie wygląd jest najważniejszy. Bardzo ważna jest akceptacja samej siebie, a przede wszystkim nasze zdrowie, o które czasem musimy walczyć. A wszystko po to, by kobiety, mogły być jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej spełnione.

Bo im bardziej doceniamy same siebie, im jesteśmy bogatsze wewnętrznie, tym więcej możemy dać z siebie innym. W naszej akcji finalistki biorą też udział w licznych warsztatach z psychologami, coachami, seksuolożkami, wizażystkami.

Gospodarz naszego weekendu, czyli Hotel Górski Raj

Hotel położony jest na samym obrzeżu Gorczańskiego Parku Narodowego, w miejscowości Koninki, nieopodal Poręby Górnej. Niesamowitego uroku temu miejscu zapewnia usytuowanie jest pośród lasów i górskich strumieni. Hotel Górski Raj położony 10 km od Mszany Dolnej i 2 km od Kiników, najbliższego wyciąu narciarskiego.

hotel górski raj

Jak zapamiętałam pobyt w Hotelu Górski Raj?

  1. Pokoje są przestronne i urządzone ze smakiem. Do dyspozycji miałyśmy (pozdrawiam moje wspaniałe współlokatorki) prywatną łazienkę z prysznicem.
  2. Obsługa hotelowa była bardzo miła, pomocna i wyrozumiała.
  3. Z przyjemnością skorzystałam z centrum rekreacyjnego: krytego basenu, sauny fińskiej, wanny z hydromasażem i mini siłowni (z akcentem na jacuzzi, to jest życie!).
  4. Restauracja w hotelu Górski Raj serwuje potrawy kuchni regionalnej i polskiej, ale na specjalne życzenie otrzymałam dania z niskim indeksem glikemicznym i wegetariańskie (pyszne, zdrowe i bardzo sycące).
  5. Picie latte na tarasie przed hotelem stało się moim rytuałem, widoki wokół wpływały na mnie kojąco.
  6. Chętnie wrócę do Górskiego Raju z całą rodzinną (jesteście na to gotowi?!).

hotel górski raj

Organizatorki Projektu – drobne kobiety o ogromnych sercach!

Nim wyspowiadam się dalej z tego intensywnego weekendu, muszę czymś się podzielić. Tego wszystkiego nie byłoby bez Fundacji 3-4 Start, a tak naprawdę bez prezes Urszuli Czapkiewicz i viceprezes Klaudii Anity Czapkiewicz- Ziółek. Dziewczyny, mimo że wyglądają niepozornie (drobne, cudowne istoty), mają ogromne serca i niesamowitą siłę sprawczą. Druga edycja Projektu zrobiona jest nie tylko z rozmachem (określenie na bogato to za mało, by to zobrazować). Ale również z wielką starannością i profesjonalizmem. Dziękuję, że mogę być malutką cegiełką w Akcji i zmieniać razem z Wami świat, Dziewczyny!

hotel górski raj

I moc buziaków i uścisków dla męskiego rodzyneczka – Antoni Czapkiewicz, dzięki Tobie Fundacja może liczyć na męskie wsparcie i niezastąpioną pomoc. Dziękuje w imienium swoim i Uczestniczek za zakwasy na mięśniach brzucha – wszak nikt tak jak Ty nie dba o nasze samopoczucie i endorfiny.

Każda zmiana zaczyna sie w głowie

Doskonale pamiętam ten dzień, kiedy ruszyły zgłoszenia do Projektu “Zmień siebie. Daj siebie”. Obserwowałam z wypiekami na policzkach, jak coraz więcej kobiet się zgłasza, przesyłając swoje historie, pełne emocji, bolesnych doświadczeń i nadziei na lepsze jutro. Z przyśpieszonym biciem serca dopingowałam tym bohaterkom odwagi do wzięcia udziału w projekcie życia. Przed oczami cały czas mam obraz kobiet, które w maju stanęły przed całym jury i ze szczerością opowiedziały o swojej motywacji do spektakularnej przemiany.

hotel górski raj

“Zmień siebie. Daj siebie” – metamorfoza Uczestniczek

Cztery Finalistki: Kasia, Agnieszka, Marzena i Lucyna przez ostatnie miesiące pokonały własne demony. Stanęły twarzą w twarz ze słabościami, obawami i poczuciem wstydu. Zawalczyły o swoje zdrowie, życie i szansę na lepsze, bardziej świadome życie. Zapragnęły odnaleźć siebie. Czy im się udało?

Pamiętam ich nieśmiałość, to jak garbiły ramiona, spuszczały wzrok i delikatnie się uśmiechały do innych. Cały czas w uszach brzęczą mi ich słowa, historie dobrze mi znane, bliskie sercu, wywołujące amplitudę emocji. Dziś nie ma ani śladu po dawnej Kasi, Adze, Marzenie i Lucy. Nasze Kobiety cudownie rozkwitły, to wspaniałe obserwować jak wyrosły im skrzydła i coraz śmielej je rozprostowują, w kierunku własnych marzeń. Chylę przed nimi czoła i z przyjemnością ustępuję pierwszego miejsca w rzędzie – wykonały kawał dobrej roboty, powinny być z siebie dumne. Ja z Was Dziewczyny jestem cholernie dumna! Serce z radości skacze mi do samego nieba.

To co było w Vegas, zostaje w Vegas!

Nie będę Was czarować, że zdradzę Wam wszystko z naszego pobytu w Hotelu Górski Raj, bo to byłoby nudne. W skrócie, w czasie weekendu w sumie spałam mniej niż 10 godzin przez 3 dni. Nie było kiedy. Pobudka o 6 rano i wybieranie stylizacji do 3 nad ranem. Mimo braku snu wyglądałyśmy jak milion dolców, bo o nasze makijaże zadbała niesamowita Orianna Rakowska Makeup Room oraz Anna Kołodziejczyk Makeup Artist z salonu Dream Factory.

hotel górski raj

Do tego wszystkiego o nasze fyzury zadbały przemiłe i przezdolne Kasia i Karolina z ArtDream. Wiem, że podobały Wam się moje zdjęcia z prostymi wlosami i plecionymi warkoczami z rozwianą grzywką. One temu winne, a raczej dzięki nim mam takie cudowne zdjęcia.

hotel górski raj

Wszystkie (no prawie) nasze poczynania rejestrowała ekipa Rexton Digital . Nie mogę się doczekać filmu z naszego weeendu na Gali Finałowej Projektu już jutro! Ania i Stan podbili moje serce i okazało się, że totalnie nadajemy na tych samych falach. Ogromną radość sprawiło mi nagranie wywiadu, który był moim komentarzem do Projektu “Zmień siebie. Daj siebie”.

hotel górski raj

Coś słodkiego? Czyli magia Ani ze Słodkiej Krainy Czarów

Myślę, że warto wspomniec o słodkiej niespodziance od niezastąpiąnej Ani Chwastowskiej ze Słodka kraina Czarów , która po raz kolejny wsparła dziaania Fundacji 3-4 Start uroczymi babeczkami z logo Uczestniczek. Muffinki były nie tylko piękne, ale również smaczne (takie kalorie idą zawsze w kobiece krągłości, więc luz).

Jak Cię widzą, tak Cię piszą!

A teraz hot news! Jaram się jak pochodnia, jak to wspominam i o tym myślę. Wiecie kto nas stylizował?! Sam Tomasz Jacyków – aaaa, mega czad! Najlepszy stylista gwiazd wyczarował nasze stylizacje we współpracy z markami: Greenpoint Fashion, Everhill, Cavaricci, By Mielczarkowski, KONTRI.pl czy saleneo.pl.

hotel górski raj

Kto z kim przystaje takim się staje?

Dzięki Paulinie miałyśmy okazję potańczyć Zumbę w środku lasu! Ta Dziewczyna to żywe złoto i wulkan energii.  Nasz wyjazd uświetniła swoją obecnością aktorka Karolina Chapko, znana z ról w serialu “Barwy szczęścia” oraz serialu Netflix “Ultrafiolet”. Wspierała nas również Królowa Życia – Monika Chwajoł – osobowość telewizyjna, buisnesswoman. Monika wspierała nie tylko profesjonalnymi wskazówkami na temat pozowania do zdjęć, ale umilała czas rozmową i zarażała pozytywną energią.

hotel górski raj

hotel górski raj  hotel górski raj

Kalendarz charytatywny – czyli jak zostałam grudniem!

Mam kolejny smaczek, z którego jestem dumna i podekscytowana jak nastolatka, która idzie na pierwszą randkę.  Krystyna Sudoł Fotografia stworzyła kalendarz charytatywny dla Fundacji 3-4 Start, którego premiera będzie miała miejsce podczas Gali finałowej 26 października.

sdr

Finał akcji odbędzie się w Hotelu Hilton Garden inn Kraków Airport. Podczas Gali będzie można licytowac zdjęcia z sesji do kalenarza, oraz zakupić sam kalendarz. Mam ten zaszczyt być twarzą grudnia w tym cudownym projekcie. Z tego miejsca przesyłam moc uścisków dla uzdolnionej i niesamowicie ciepłej Krystyny.

hotel górski raj

Praca z Krysią była przyjemnością i poza kalendarzem obfitowała w piękny portet w bluzie marki Cavaracci i makijażu Ani E. Kołodziejczyk.

hotel górski raj

Piękny złoty makijaż do kalendarza wyczarowała przezdolna i przekochana Oriana Rakowska, dziękuję bardzo za wszystko.

hotel górski raj

Zamiast zakończenia

Już jutro, 26 października będę wraz z mężem i niesamowitymi ludźmi celebrować wielki Finał Gali Projektu Kobiety dla Kobiety “Zmień siebie. Daj siebie”, zorganizowanym przez Fundację 3-4 Start. Moje serce wypełnia duma, radość i spokój. Cudownie jest cieszyć się sukcesami innych i wspierać inne kobiety. Nie wiem czy z emocji dziś w ogóle zasnę! Dziękuję wszystkim dobrym duszyczkom z którymi mogłam pracować przy tym Projekcie.

hotel górski raj  hotel górski raj

Zachęcam do odwiedzenia innych Uczestniczek naszego pięknego weekendu w Hotelu Górski Raj:

Ogromne podziękowania dla Partnerów eventu:

Tomasz Jacyków – zadbał o stylizacje Uczestniczek we współpracy z markami: Greenpoint FashionEverhillCavaricciBy MielczarkowskiKONTRI.plsaleneo.pl. W nagraniach wzięła udział również znakomita aktorka Karolina Chapko,  Monika Chwajoł „Królowa Życia”, osobowość telewizyjna, bizneswoman.

Piękne makijaże wyczarowały Orianna Rakowska Makeup Room i Anna Kołodziejczyk Makeup Artist, salon Dream Factory | Fryzury: Kasia i Karolina z Art Dream | Kalendarz charytatywny wykonała: Krystyna Sudoł Fotografia | Słodkości od cateringu: Love Catering | Pierniki od:  Z miłości do słodkości | Gry od: REBEL.pl | Książki od: Wydawnictwo Szara Godzina | Bielizna: KONTRI.pl | Buty: saleneo.pl | Reportaż z wydarzenia: 2fotografki.pl

Partnerzy strategiczni:

Hotel Górski Raj ***   |   Rexton Digital – ekipa filmowa

Partnerzy akcji:

Greenpoint Fashion | Everhill | Orianna Rakowska Makeup Room |Anna Kołodziejczyk Make-Up Artist Dream Factory |Krystyna Sudoł Fotografia | 2fotografki.pl | Katarzyna Sadowska Art Dream | KONTRI.pl | Cavaricci | LUX OPTYK Kraków Ruczaj |Love Catering | Le Szapo Hat Shop | By Mielczarkowski | Lisap Milano Polska | Teatr Cabaret | REBEL.pl | Pytaki – NieZwykła Rodzinna Gra Planszowa | Pracownia Faramuszka | miodziki.pl | Z Miłości Do Słodkości | Manufaktura Druku | event-factory | 8powers

Patronat medialny: Portal Rodzinny BabyGo