Cały czas pytacie się mnie o to jak to robię, że mimo nadwagi, trudnej przeszłości i problemów ze zdrowiem jestem szczęśliwa? E-book “Jak pokochać siebie?” to mój ukłon w Waszym kierunku. W tej darmowej książce znajdziesz konkretne porady i wskazówki, jak żyć ze sobą w zgodzie. Jak siebie zaakcpetować i cieszyć się życiem.

 

Zapisz się na Newsletter!


Zapisz się na Newsletter i odbierz darmowy prezent!

Please wait...

Dziekuję za zapisanie się! Jesteśmy w kontakcie.

Jak otrzymać e-book “Jak pokochac siebie?”?

To bardzo proste. Wystarczy, że zapiszesz się na mój nieidealny newsleter TUTAJ potwierdzisz subskrybcję, a w zamian za to, otrzymasz darmowy e-book Jak pokochać siebie?“. To nie wszystko, co dla Ciebie przygotowałam. Otrzymasz jeszcze pierwszy rozdział mojej książki “Nieidelanik. Sztuka szczęśliwego życia“. Do 23 sierpnia trwa letnia promocja na e-book, książkę, oraz zestawNieidelaników“. Nie przegap okazji.

 

O czym jest e-book “Jak pokochac siebie?” 

5 rozdziałów, 20 stron samych konkretnych wskazówek. Jeśli czytasz mnie regularnie, wiesz, że moją filozofią życia jest przekonanie innych kobiet, że nie muszisz być idealna, aby być szcześliwa. W e-booku przekonuje, że warto postawić na jedną kartę. Tą kartą jesteś Ty i Twoje życie. Nikt tak dobrze nie zaopiekuje się Tobą, jak Ty sama. Zastanawiałaś sie czasem, dlaczego potrafisz być empatyczna i wyrozumiała wobec wszystkich, tylko nie siebie?

Tak myślałam. Wiele z nas cały czas ma problem z tym, by być dla siebie przyjaciółką. Albo powiem inaczej, by traktować siebie równie dobrze, jak traktujesz innych na co dzień.

Obejrzyj live, w kórym opowiadam więcej na temat e-booka “Jak pokochać siebie?”