Dlaczego zostawiłam etat w korporacji dla pisania bloga?
VIDEO

Dlaczego zostawiłam etat w korporacji dla pisania bloga?

Wracjąc z urlopu na wsi postanowiłam podzileić się z Wami kolejnym odcinkiem VIDEO. Tym razem jest to wywiad, który przeprowadziła ze mną Dorota Strzelecka na swoim kanale na Facebooku – na żywo. Opowiadam o tym, dlaczego po urodzeniu pierwsej córki przewartosciowałam swoje dotychczasowe życie i postanowiłam nie wracać na etat do jednej z warszawskich korporacji. Zdradzam szczegóły mojej obecnej pracy, czyli tego, że żyję z prowadzenia bloga.

Dlaczego zostawiłam etat w korpo?

Niektórzy mogą pomyśleć, że hormony uderzyły mi do głowy, bo narodziny dziecka potrafią totalnie wywrócić nasze życie do góry nogami. Jest w tym sporo prawdy, ale nie tylko narodziny Zuzi były przyczyną tego, że postanowiłam nie wracać do poprzedneij pracy. W korporacji nie czułam się jak ryba w wodzie. Czułam się zniewolona, uwięzniona w raamch. Nie mój świat i nie moja bajka. Zawsze chciałam “żyć z pisania” i po narodzinach dziecka konsekwetnie dążyłam do realizacji swoich marzeń. 

Dlaczego zostawiłam etat w korporacji dla pisania bloga?

Głównie dlatego, że było to moje ogromne marzenie, a marzenia się spełnia, więc zaczęłam działać. To duże ryzyko, zostawiać bezpieczną posadkę na rzecz własnego biznesu, szczególnie gdy powiększa się rodzina. Ale czy nie jest tak, że macierzyństwo wyzwala w nas pokłady energii i motywuje do tego by robić to co się kocha?

Nieidealne przesłanie dla wszystkich osób, które chcą zmienić pracę: 

W dzisiejszym video dowiesz się:

☑ Dlaczego warto zrezygnować z pracy, której się nie lubi?
☑ Dlaczego nie mam wyrzutów sumienia, że pracuję w domu z dziećmi?
☑ Jak organizuję sobie czas, by pracować z dwójką dzieci w domu?

☑ Co to oznacza, że jestem nieidealna i jaka jest idea mojego bloga?

☑ Co robić, gdy ma się marzenia, ale perspektywa finansowa blokuje twoje działanie?

Artykuły warte uwagi:

No dobrze, a teraz weź coś do picia, usiądź wygodnie i obejrzyj film, w którym opowiadam dlaczego zrezygnowałam z etatu w korpo i postanowiłam zacząć zarabiać na blogu. Zainspiruj się i daj mi znać, czy forma video jest dla ciebie interesująca? Psst… sprawdź również kategorię VIDEO, gdzie znajdziesz inne moje nagrania.

14. PzD – Wywiad z Nieidealną Anną

#PopołudnieNieTylkoZDorką #LiveZGościem Obiecany wywiad z Nieidealnaanna

Gepostet von Dorota Strzelecka na żywo am Mittwoch, 1. August 2018

___________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebook, oraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co! A jeśli szukasz wsparcia dołącz do Grupy Nieidealnych, ale Szczęśliwych Kobiet.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.