Wracjąc z urlopu na wsi postanowiłam podzileić się z Wami kolejnym odcinkiem VIDEO. Tym razem jest to wywiad, który przeprowadziła ze mną Dorota Strzelecka na swoim kanale na Facebooku – na żywo. Opowiadam o tym, dlaczego po urodzeniu pierwsej córki przewartosciowałam swoje dotychczasowe życie i postanowiłam nie wracać na etat do jednej z warszawskich korporacji. Zdradzam szczegóły mojej obecnej pracy, czyli tego, że żyję z prowadzenia bloga.

Dlaczego zostawiłam etat w korpo?

Niektórzy mogą pomyśleć, że hormony uderzyły mi do głowy, bo narodziny dziecka potrafią totalnie wywrócić nasze życie do góry nogami. Jest w tym sporo prawdy, ale nie tylko narodziny Zuzi były przyczyną tego, że postanowiłam nie wracać do poprzedneij pracy. W korporacji nie czułam się jak ryba w wodzie. Czułam się zniewolona, uwięzniona w raamch. Nie mój świat i nie moja bajka. Zawsze chciałam “żyć z pisania” i po narodzinach dziecka konsekwetnie dążyłam do realizacji swoich marzeń. 

Dlaczego zostawiłam etat w korporacji dla pisania bloga?

Głównie dlatego, że było to moje ogromne marzenie, a marzenia się spełnia, więc zaczęłam działać. To duże ryzyko, zostawiać bezpieczną posadkę na rzecz własnego biznesu, szczególnie gdy powiększa się rodzina. Ale czy nie jest tak, że macierzyństwo wyzwala w nas pokłady energii i motywuje do tego by robić to co się kocha?

Nieidealne przesłanie dla wszystkich osób, które chcą zmienić pracę: 

W dzisiejszym video dowiesz się:

☑ Dlaczego warto zrezygnować z pracy, której się nie lubi?
☑ Dlaczego nie mam wyrzutów sumienia, że pracuję w domu z dziećmi?
☑ Jak organizuję sobie czas, by pracować z dwójką dzieci w domu?

☑ Co to oznacza, że jestem nieidealna i jaka jest idea mojego bloga?

☑ Co robić, gdy ma się marzenia, ale perspektywa finansowa blokuje twoje działanie?

Artykuły warte uwagi:

No dobrze, a teraz weź coś do picia, usiądź wygodnie i obejrzyj film, w którym opowiadam dlaczego zrezygnowałam z etatu w korpo i postanowiłam zacząć zarabiać na blogu. Zainspiruj się i daj mi znać, czy forma video jest dla ciebie interesująca? Psst… sprawdź również kategorię VIDEO, gdzie znajdziesz inne moje nagrania.

14. PzD – Wywiad z Nieidealną Anną

#PopołudnieNieTylkoZDorką #LiveZGościem Obiecany wywiad z Nieidealnaanna

Publiée par Dorota Strzelecka na żywo sur Mercredi 1 août 2018

___________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebook, oraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co! A jeśli szukasz wsparcia dołącz do Grupy Nieidealnych, ale Szczęśliwych Kobiet.