Ależ ja robię się nieznośna! Wiem, wiem ciąglę nawijam o tej organizacji, planowaniu i pawdziwym celebrowaniu tego co już mamy. Tak Kochana, nie da się ukryć, że traumatyczne przeżycia życiowe spowodowaly, że jeszcze bardziej doceniam życie, cenię swój czas oraz doceniam każdą minutę życia. Wolałabym, aby twoje podejscie do planowania czasu i organizacji 168 godzin tygodniowo, którymi dysponujesz wynikały z ciebie, a nie były podyktowane modą, czy jakimś tam przymusem. Z niewolnika nie ma pracownika. Ogólnie jeśli sama tego nie poczujesz, to nic ciekawgo się nie wydarzy. Choć opowiem Ci dlaczego warto planować swój czas?

Dlaczego warto planować swój czas – moje podejście?

Głównie dlatego, że dobra organizacja, planowanie, czy też zarządzanie czasem sprawia, że wiesz dokąd zmierzasz. W konsekwencji twoje życie zmierza w kierunku, w którym zawsze chciałaś być. Jeśli zdasz sobie sprawę z tego, że dotychczas czas uciekał ci przez palce – no to już jesteś wygraną. Dlaczego? A no dlatego, że aby móc coś zmienić, najpierw trzeba mieć tego świadomość. To pierwszy krok do by naprawdę zacząć być odpowiedzialną za siebie , swoje życie i mieć relany wpływ na to co jest w twoich rękach. 

https://www.instagram.com/p/Bm-YIxaliqF/?hl=pl&taken-by=nieidealnaanna

Nieidealne przesłanie dla wszystkich osób, które pragną panować nad swoim czasem: 

W dzisiejszym video dowiesz się:

☑ Dlaczego warto planować swój czas?
☑ Dlaczego zachecam Cię do zapisania się do mojej fejsbukowej grupy wsparcia?
☑ Jakie zadania przygotowałam dla Ciebie w ramach wyzwania z planowaniem czasu? 

☑ Dlaczego namawiam Cię do oglądania mojego Instastoty i śledzenia Instagrama?

Artykuły warte uwagi:

No dobrze, a teraz weź coś do picia, usiądź wygodnie i obejrzyj film, w którym opowiadam dlaczego warto palnować swój czas. Zainspiruj się i daj mi znać, czy forma video jest dla ciebie interesująca? Psst… sprawdź również kategorię VIDEO, gdzie znajdziesz inne moje nagrania.

 

___________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebook, oraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co! A jeśli szukasz wsparcia dołącz do Grupy Nieidealnych, ale Szczęśliwych Kobiet.