Czekolepki – pomysł na słodki i kreatywny prezent

//Czekolepki – pomysł na słodki i kreatywny prezent

Są takie momenty, kiedy do głowy  nie przychodzi ci nic sensownego. Zupełna pustka, brak pomysłu, czym tym razem obdarować swoją sympatię. W portfelu świeci pustkami, kreatywność wynosi minus dziesięć, a chciałoby się sprawić drugiej osobie małą przyjemność. Dziś przedstawiam pomysł na zabawny i smaczny prezent. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż ten drobiazg w moim mniemaniu zyskuje miano idealnego. Dlaczego? Kto z nas nie lubi upominków, które zarazem są słodkie, zabawne i do tego dostarczają masę pozytywnych emocji?

Tym razem moją inspiracją stał się mój własny Ukochany, który obdarował mnie w Walentynki małym, kolorowym pudełeczkiem. Jak każda duża dziewczynka ucieszyłam się po pierwsze na widok niespodzianki. Radość była tym większa, gdy okazała się, że jest to upominek z serii „zrób to sam”. Na domiar wszystkiego okazało się, że prezencik jest całkowicie czekoladowy, a tym sam jadalny, co uszczęśliwiło mnie totalnie…

wedel_czekolepki_009.jpg

O czym tutaj tak rozpisuję się w zachwytach? Mianowicie mowa tu o Czekolepkach, czyli nowej propozycji Wedla. Czekoladę jak widać można podawać na wiele różnych sposobów. Tam gdzie są łakocie, zabawa i kreatywność, tam również odnajdziesz dużo śmiechu, radości i pozytywnej energii.

20140227_224527.jpg

Mój czekolepkowy zestaw był z serii Ocean, co oznaczało, że z dołączonych produktów można było ulepić: Panią Ośmiornicę, Krabika, Rybę i własna łódź podwodną. W zestawie znajduje się instrukcja ze sporządzeniem „krok po kroku” czekolepkowych postaci. Do tego wszystkiego dostajemy trzy saszetki z czekoladą, która swoją konsystencją przypomina jadalną plastelinę. Zawarta czekolada posiada trzy smaki (tym samym również trzy kolory dla urozmaicenia wyglądu czekolepków). Zarówno fani białej czekolady, mlecznej i klasycznej gorzkiej znajdą tutaj coś dla siebie.20140227_224540.jpg

Oczywiście mój zapał i talent plastyczny niestety nie idą ze sobą w parze. Mój Ukochany okazał się lepszym „konstruktorem” podwodnego świata niż ja. Mogę za to zapewnić, że w pochłanianiu czekoladowych postaci byłam niedościgniona. Czekolada do lepienia jest smaczna i fajowsko brudzi ręce, co naprawdę sprawia dużo frajdy.

20140227_221130.jpg

Czekolepki to produkt docelowo skierowany do dzieci, ale dorośli również będą zadowoleni. Produkt jest dostępny w pięciu wariantach: Czekolepki Polana, Czekolepki Dżungla, Czekolepki Kosmos Czekolepki Ocean i Czekolepki Bajkolandia, co umożliwia dobranie zabawki do gustu obdarowanej osoby. Czekoladowe zabawki można zakupić w Pijalniach Czekolady Wedla, Empiku i w niektórych sklepach spożywczych. Koszt takiego upominku waha się w granicach 15-20 złotych.

20140227_224426.jpg

Jeśli chcesz sprawić radość komuś kogo lubisz – podaruj mu Czekolepki. Jeśli znów pragniesz poczuć się jak dziecko z pewną satysfakcją oddaj się czekoladowemu szaleństwu.  W końcu jeśli chcesz poczuć się prawdziwy szalony artysta, lep z czekolady śmiało, a potem koniecznie chwal się swoją „wesołą twórczością” z najbliższymi. Produkt oceniam jako rewelacyjny. Smacznie polecam.

20140227_224551.jpg

******

„Nie wierzcie, że czekolada jest substytutem miłości.

Miłość to substytut czekolady.”

–  Miranda Ingram

 

About the Author:

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.  

Leave A Comment