Czego pragną kobiety w łóżku? Jak dogodzić nowoczesnej damie? Czy każda jest wyzwolona i chętnie eksperymentuje w sypialni? W końcu czy seks fantazje naprawdę trzeba realizować? Wydaje ci się, że kobiety pragną wyłącznie romantyzmu, pozycji misjonarskiej i totalnej przewidywalności?

Kobieta to zagadka

Na świecie nie znalazł się jeszcze taki mężczyzna, który odgadłby czego pragną wszystkie kobiety. Nawet Don Juan i Casanova nie byli niezastąpieni. Z nami kobietami jest taki problem, raz że każda chce czego innego, dwa że zazwyczaj nasze potrzeby nie są stałe, trzy zmieniają się jak w kalejdoskopie w zależności od nastroju, cyklu menstruacyjnego i otoczenia, w którym kobieta obecnie się znajduje. Czego pragną kobiety w łóżku?

Moja książką “Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia” już w sprzedaży


Kobiece fantazjowanie

Postaram się zrobić krótkie zestawienie najbardziej popularnych seks fantazji kobiet, a nuż widelec jakiś facet lub kobieta pokusi się i coś zrealizuje. No to jedziemy. Zacznijmy delikatnie, bo prawie w każdej z nas tkwi mała księżniczka z dzieciństwa. A jak księżniczka, to i książę, ale nie taki oklepany i romantyczny do bólu na białym koniu rodem z Disneya. Współczesna księżniczka pragnie namiętnej seksualnej przygody z bogatym Szejkiem, który uchyli rąbka tajemnicy nie tylko bogactwem orientalnych pałaców, aksamitnej pościeli i kąpieli w mleku. Współczesna księżniczka liczy na to, że męski i władczy Szejk uwiedzie ją zmysłową, egzotyczną i długą grą wstępną. (Warto zaznaczyć, że ten felieton powstał na długo przed tym, gdy Popek stał się popularny).  Inną, niż ta oklepana i wszystkim znana z filmów i książek o podłożu lekko erotycznym. Seks przygoda w sprzyjającym gorącym klimacie, z mężczyzną muskularnym o śniadej cerze, idealnie zarysowanych pośladkach i umięśnionym torsie dopiero byłaby bajką, szczególnie fajną z długą fajką… Otóż właśnie w kulturze bliskiego Wschodu wśród mężczyzn praktykuje się palenie fajek o różnej kombinacji ziół i tytoniu, które można potraktować jako afrodyzjak.

A żeby tak ulec?

Kobieta asertywna i zdecydowana marzy o tym, aby chociaż raz w życiu zostać zdominowaną. Prawdziwy, męski mężczyzna, koniecznie niesamowicie umięśniony, wysoki i władczy. A gdyby tak wybrać się w jakąś podróż samochodem i złapać gumę. Wezwać do awarii niegrzecznego Pana Mechanika, ubrudzonego smarem, spoconego, naładowanego testosteronem. Gdyby tak maska zepsutego samochodu posłużyła w końcu do ostrego i namiętnego seksu na poboczu jakiejś pipidówy zabitej dechami? Gdyby Pan Mechanik posadził cię na masce, oplótł twoje nogi o swoje biodra i zainicjował małe trzęsienie ziemi, czy miałabyś coś przeciwko? Wydaje mi się żadna z nas nie oparła się pokusie wtulenia w męskie rozgrzane od silnika samochodu ciało… i na dodatek każda krzyczała by mało! Mało!

czego pragną kobiety

Matka Polka też jest kochanką

A co z zapracowaną i wiecznie zmęczoną Matką Polką? Czy hydraulik zjawiający się do awarii w łazience mógłby okazać się najdzikszą i najbardziej namiętną seks przygodą w życiu? Biorąc pod uwagę fakt, iż facet wezwany z administracji byłby przystojny i męski, mówię: czemu nie?! Pralka jako miejsce do aktu seksualnego posiada wiele atutów. Jeżeli mąż lub narzeczony nie odkrył jeszcze z tobą walorów długiego wirowania przy praniu pościeli, najwyższy czas dać szansę perwersyjnemu hydraulikowi, który zaleje ciebie falą gorąca. Wibracje podczas odwirowywania prania doskonale pobudzają łechtaczkę partnerki, mało tego drgania pralki powodują, iż kobieta zaciska się jeszcze mocnej na „sprzęcie hydraulicznym”, co obydwojgu kochankom daje jeszcze mocniejszą i intensywniejszą rozkosz… Satysfakcja z interwencji hydraulika gwarantowana!

Grze[sz]ne dziewczynki

I wreszcie coś dla grzecznych dziewczynek, które czasem się mylą i popełniają błędy. Erotyczne marzenie z dużo starszym mężczyzną, do tego takim, który ma nad tobą totalną władzę, czyli relacja studentka – profesor. Uczelnia to istna wylęgarnia przystojnych facetów. Sama niejednokrotnie na wykładach pewnego Profesora snułam pikantne scenariusze w głowie… Każdej pilnej studencie, przecież może przytrafić się poprawka, którą trzeba będzie „zaliczyć” kolejnym razem… Indywidualne konsultacje z ostrym i wymagającym Profesorem mogą pomóc dojść nam na sam szczyt nie tylko intelektualny, ale również emocjonalno-duchowy. Szczytowanie przez wypinanie, to sytuacja kiedy nienauczona studentka próbuje negocjować swoja ocenę do indeksu. W pokoju Profesora, w dosyć ustronnym miejscu, gdzie znajduje się biurko, łatwo można wypiąć swoje młode pośladki i zastanowić się jakie profesor przygotował dla nas zagadki…

czego pragną kobiety

Tylko dla odważnych

Dla kobiet znudzonych przyziemnym, szybkim seksem można zaproponować obcowanie z drugą kobietą. A gdyby tak na chwilkę odwrócić role i być pieszczoną delikatnie, odpowiednio długo w taki sposób bez żadnych zahamowań, bez wstydu i bez oporów? Gdyby poczuć delikatne motyle pocałunki na brzuchu, wewnętrznej stronie ud… Gdyby druga piękna kobieta zafundowała nam masaż całego ciała swoim biustem nasmarowanym lawendowym olejkiem? Gdybyśmy w końcu we dwie razem mogły zsynchronizować swoje ruchy, oddechy i wspiąć się razem równocześnie na górę zwaną O jak Ogromny Orgazm? Gdyby tak słodka seks-kobieca schadzka pozostała nasza małą tajemnicą? Czy wtedy byłybyśmy naprawdę spełnione?

 

„Coraz częściej dochodzę do wniosku, że seks, podobnie jak narkotyki, jest ucieczką od rzeczywistości, pozwala zapomnieć o kłopotach, odprężyć się. I jak wszystkie używki szkodzi i wyniszcza”

 Paulo Coelho, Jedenaście minut

czego pragną kobiety

Fantazje, seks marzenia, erotyczne wizje, fetysze, pragnienia, w końcu nasze potrzeby. Niektóre nigdy nie zostaną zrealizowane. O innych wstydzimy się nawet pomyśleć. Kilka zrealizowałyśmy po alkoholu, za młodu lub zrealizujemy w przyszłości. Niektóre seks scenariusze są oklepane i wulgarne, inne romantyczne i rozpalają nasze zmysły. Seks oczekiwania każdej kobiety są inne. O tym czy dana wizja zostanie wprowadzona w życie decyduje tylko i wyłącznie kobieta, a wraz z nią jej humor, nastrój i poziom estrogenu w organizmie… 

 

czego pragną kobiety

Inne teksty, które pokochasz:

Wakacyjne sex-story jest przereklamowane

Jak skutecznie wykastrować faceta?

Nie widzę nic złego w niewinnym macaniu fiuta

Zmruż oczy – seksualność niepełnosprawnych

Film „Love”, czyli najbardziej seksualna premiera roku

________________________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebookoraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co!

Kliknij w okładkę i zobacz “Nieidealnik”!