U Haliny, czyli wybierz nocleg w Chłopach

200 metrów od morza

Z ogromną przyjemnością rekomenduję nocleg w Chłopach na kwaterach U Haliny jako miejsce bezpieczne dzieciom, odpowiednie dla rodzin, oraz idealne na wypady ze znajomymi. Cała posesja, na której znajdują się domki drewniane, pokoje gościnne z łazienkami oraz domki holenderskie jest ogrodzona. Do morza i bezpośredniego zejscia na plażę jest mniej niż 200 metrów. Tak naprawdę spacer na plażę zajmuje około 3 minut. W pobliżu znajdują się dwa dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze, bankomat, punkty gastronomiczne, kebab oraz smażalnia ryb. Dodatkowo U Haliny znajdziecie plac zabaw dla dzieci, miejsce na zrobienie grilla i odpoczynek pod chmurką. Nie będzie problemu z zaparkowaniem samochodu. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz pod tym LINKIEM. Nie znalazłam minusów naszego pobytu w Chłopach, dlatego nic wam o tym nie napiszę. No może jedynym minusem było to, że urlop trwał tylko 4 dni i musieliśmy tak szybko wracać. 

Chłopy nad polskim morzem

Jestem ciekawa, czy wy lubicie polskie morze? Macie swoje ulubione miejsca nad Bałtykiem? Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach na dole jakie są wasze doświadczenia z wakacjami nad polskim morzem? Jesli chodzi o większą ilość zdjeć z naszego urlopu odsyłam was na mojego Nieidealnego Instagrama.

Zaobserwuj mnie i daj sie zainspirować naszym nieidealnym, ale szczęśliwym życiem. Czy jesteście zainteresowani wpisami o tym jak spakować się na wyjazd z dziećmi nad morze? Oraz o tym co robić z dziećmi na wakacjach, żeby odpocząć i mieć udany urlop?

Chłopy nad polskim morzem

Inne wpisy o podróżach, które polubisz:

3 (egzotyczne) życzenia do Złotej Rybki

First minute, dlaczego wcześniejsze rezerwowanie urlopu się opłaca?

Turecki granat – dlaczego warto odwiedzić Side

Tam, gdzie psy szczekają dupami i zawracają wrony

Za górami, za lasami, z góralami i miśkami, czyli Zakopane moim okiem!

_____________________________

Nieidealnaanna to blog, który opowiada o tym co w życiu najważniejsze, żeby być na bieżąco z nowymi tekstami koniecznie polub mój Nieidealny Facebookoraz zaobserwuj mnie na Instagramie, gdzie pokazuję moje życie od kuchni. Jeśli to zrobiłeś, wiedz że Nieidealnaanna w tym momencie szeroko się do Ciebie uśmiecha i robi przytulasa, na misia, a co!