A gdyby w Walentynki wyjść poza konwenans i podarować Ukochanemu coś więcej niż kartkę z wyznaniem miłości lub coś czekoladowego? Zamiast kolejnego kubka, książki, czy pary zabawnych bokserek, warto tym razem postarać się nieco mocniej. Zastanawiałaś się nad tym jaki jest prezent marzeń na Walentynki dla twojego faceta? Czy to fan nowinek technologicznych? Zapalony sportowiec? Lew kanapowy, a może zabiegany tata, który już dawno nie pamięta co to znaczy dzień bez dziecka? Bez względu na to z jakiego mężczyznę kochasz, zawsze warto się starać i w te Walentynki zaskoczyć swojego mężczyznę nietypowym prezentem, skrojonym na jego możliwości.

walentynki

Skok wahadłowy, czyli coś dla tych, którzy kochają adrenalinę

„Atrakcja, która dostarcza niesamowitych emocji i porządnej dawki adrenaliny. Jest to sporo dłuższe przeżycie niż bungee, dzięki czemu można odczuć je z większą intensywnością. Po kilkakrotnym szerokim ruchu wahadłowym, skoczek zostanie bezpiecznie sprowadzony na ziemię i będzie mógł podzielić się emocjami towarzyszącymi podczas skoku” 

(www.prezentmarzen.com/ekstremalny-skok-wahadlowy-z-wiezy/)

Dla kogo:

 • dla fana wysokości
 • miłośnikowi sportu
 • facetowi, który kocha adrenalinę

Opcjonalnie: dla byłego faceta, który boi się panicznie wysokości.

Wskazówki: Zafunduj eksowi ekstremalne wrażenia. Zapakuj voucher z prezentem, podpisz się imieniem jego obecnej dziewczyny i wyślij kurierem. Niech dostanie “wymarzony” prezent na Walentynki.

Satysfakcja? Gwarantowana, prezent wart każdej gotówki.

Bilet na koncert ulubionej kapeli

To jest prezent, który zrobi dobrze twojemu facetowi. W znaczeniu muzycznym oczywiście. Ja czekam na nową pulę biletów na Iron Maiden. Tak, tak pan Nieidalny to mentalny metalowiec. Kiedyś nawet miał długie włosy. A teraz? Musi wystarczyć mi jego broda. I fakt, że muzycznie nieco odbiega ode mnie.

Dla kogo:

 • dla twojego Muzycznego Promyczka
 • frekowi kulturalnemu
 • absolwentowi szkoły muzycznej
 • DJ-owi
 • lubemu, ktory gra (szkoda, ze tylko na nerwach)

Opcjonalnie: Prezent dla twojego faceta, ale kup podwójny bilet na kapelę, która ty też lubisz.

Wskazówki: Zakup podwójnego biletu to dobra inwestycja. Pokażesz swojemu mężczyźnie, że go kochasz i znasz. A do tego będziesz miała go na oku. Nigdy nie wiadomo co grupie robią na koncertach…

Korzyści: On zadowolony, a co ty posłuchasz, to twoje.

Zyski? Wyższy poziom kultury w waszej relacji.

walentynki

Masaż czekoladowy dla Misiaczka

Czy twój facet kocha słodycze? Czy w CV w rubryce hobby ma wpisane: jedzenie? Jeśli ten opis brzmi znajomo, wiedz że i dla twojego misiaczka można podarować coś niesamowitego. W tym roku na Walentynki zapomnij o liczeniu kalorii. Podaruj swojemu lubemu masaż czekoladowy. Zrelaksowany facet, to bardziej wydajny facet. O tym, że przez żołądek do serca każdego faceta, chyba nie muszę ci przypominać? Spokojnie, od tej atrakcji Misiaczek nie przytyje ani deka, wszystko jest pod kontrolą. Obiecuję ci, że po tej atrakcji nie będziecie musieli dorabiać dodatkowej dziurki w pasku do spodni.

Dla kogo:

 • dla słodkiego łakomczuszka
 • Misiaczkowi, który jest (lub powinien być) na redukcji
 • czekoladoholikowi
 • typowemu mężczyźnie

Opcjonalnie: Jeśli jesteście odważnie, proponuję pójść na całość. Wysmaruj się nutellą i każ swojemu Misiaczkowi odebrać „słodki upominek”.

Wskazówka: Jeśli zdecydujesz się na wykupienie czekoladowego masażu, pamiętaj żeby zabieg wykonywał facet, najlepiej wąsaty Meksykanin. W wersji „idź na całość” nie zapomnij zainwestować w czarne prześcieradło i zgrzewkę wody mineralnej. Zlizywanie czekolady może spowodować mdłości. Ale wszystko w imię miłości.

Ryzyko: Tylko wtedy, jeśli okaże się, że osoba wykonująca masaż to młoda, śliczna Azjatka, która ciągle się uśmiecha.

walentynki

Talon na wychodne plus kieszonkowe

Opcja dla zapracowanego korpo karierowicza lub dla faceta, który ma dzieci. Podaruj swojemu mężczyźnie talon na wychodne z domu, a do tego wszystkiego dołącz „kieszonkowe” niech sam zdecyduje czego potrzebuje. Talon można przygotować własnoręcznie. Wydrukować, napisać własnoręcznie na walentynce, czy narysować w formie plakatu. Pokaż swojemu Ukochanemu, że doceniasz jego zaangażowanie i ciężką pracę, daj mu wyjść z domu. Nie narzekaj jeśli wróci po procentach. Nie dręcz smsami z pytaniem: „kiedy wrócisz”. Zobacz, co wydarzy się jak wróci z wychodnego.

Dla kogo:

 • dla rekina biznesu
 • startupowca
 • zaangażowanego tatusia
 • kochanego korposzczurka

Opcjonalnie: Kieszonkowe na wychodne ukryj w czekoladzie, tylko nie zapomnij zaznaczyć, żeby ją otworzył tuż przed wyjściem.

Wskazówki: Jeśli marzysz o namiętnych walentynkowych chwilach, pozdrów swojemu zapracowanemu, zaangażowanemu facetowi odpocząć. Oprócz talonu daj mu dłużej pospać, poodkurzaj, uśmiechaj się oraz przygotuj małą przekąskę. Reszta wydarzy się sama.

Zyski? On poczuje, że mu ufasz i będzie o tym pamiętał już zawsze.

walentynki

Święty spokój, czyli coś o czym marzy każdy facet

Jest to najbardziej uniwersalny, a zarazem najbardziej wyczekiwany prezent przez każdego mężczyznę. Dzień, w którym nic od niego nie będziesz chciała. Nie będziesz prosiła o pomoc przy dzieciach. Nie poprosisz o wymianę żwirku w kociej kuwecie. Nie będziesz narzekała, że się nie odzywa. Zaproponujesz, żeby poleżał na kanapie. Z uśmiechem na twarzy zakomunikujesz, że zabierasz dzieci i koty i jedziesz na weekend do przyjaciółki. Po czym dyskretnie podsuniesz mu ulotkę z pizzą na telefon i dając buziaczka w nosek, nakryjesz kocykiem i znikniesz.

Opcjonalnie: Prezent z kategorii ekskluzywnych. Moim zdaniem powinien być wręczany wyłącznie z prawdziwej miłości, bez oczekiwania czegokolwiek w zamian.

Wskazówka: Napisz swojemu facetowi liścik, w którym podziękujesz mu za to, że ma ciepłe stopy, którymi zawsze ogrzewa twoje zmarźlaczki. Dodaj, że uwielbiasz jego zarost i sposób w jaki cię przytula. Podziękuj za to, że codziennie się dla ciebie stara być wsparciem i napisz mu, że doceniasz jego codzienny wkład w wasze wspólne życie. A potem? Napij się wina i ciesz się również chwilą wytchnienia.

Co później? Nie licz na rewanż, ale wiedz że nadejdzie szybciej niż się tego spodziewałaś.

Walentynkowe okazywanie uczuć

Walentynki to tylko jeden dzień w roku, ale moim zdaniem każda okazja do świętowania jest ważna. W walentynkowym zestawieniu nietypowych prezentów dla twojego mężczyzny przeprowadziłam skomplikowane badanie na męskiej populacji, sztuk jeden. Badany obiekt to zdrowy osobnik, płci męskiej, po trzydziestym roku. Typowy przedstawiciel gatunki męskiego, który jest na wyginięciu. Egzemplarz na wagę złota, taki który kocha się z dobrodziejstwem inwentarza. Na dobre i złe i jeszcze dzień dłużej…