Nie do wiary, że minął już ponad tydzień od 25 urodzin marki 5.10.15, w których miałam okazję uczestniczyć. Bardzo się cieszę, że moje Instastory z tego wydarzenia wzbudziło Waszą ciekaowość, specjalnie dla Was zachowałm relację, możecie obejrzeć ją w wyróznionych relacjach na moim Instagramie.  Dostałam masę wiadomosci z prośbą opisania jubileuszu lidera dziecięcięc sieci odzieżowej w Polsce. Wasze życzenie jest dla mnie zawsze miłą powinnością.

https://www.instagram.com/p/Bn8hFdalEEA/?hl=pl&taken-by=nieidealnaanna

W tym wpisie dowiesz się:

  1. Czym jest marka 5.10.15?
  2. Dlaczego warto inspirować się działaniami tej sieci odzieżowej?
  3. Co to jest Akademia 5.10.15?
  4. Jak bawiłam się na 25 urodzinach tej marki?

Czym jest marka 5.10.15?

5.10.15 to lider dziecięciej sieci odzieżowej w Polsce. Od 25 lat są na rynku i oferują ponad 220 sklepów w całym kraju. To firma z długoletnią tradycją, która wychodzi naprzeciwko oczekiwań klienta. W ofercie 5.10.15 znajdują się ubrania, buty oraz akcesoria dla dzieci z zakresu 0-12 lat. W kolekcjach znajdziesz ubrania w stylu formalnym, casualowym oraz sportowym, czyli na każdą okazję. Co warte podkreśelnia, prodykty tej marki charakteryzują się wysoką jakością, są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Projektowane ubrania są nowoczesne i zabawne.Bardzo lątwo wyczarowac z nich modne i wygodne stylizacje. 

5.10.15

5.10.15

Dlaczego 5.10.15 jest świetną inspiracją?

O tym, że desing ubrań 5.10.15 jest modny i estetyczny wspominałam już wcześniej. To jedna z tych marek, którą znają wszyscy. Podczas eventu urodzinowego zachwyciłam się tym, jacy ludzie tworzą tę markę. Prezes 5.10.15 Marek Czupryna, podczas  urodzinowego wystąpienia podkreślał, że zarówno dla niego, jak i całego zespołu marki, bardzo istotne to by odpowiadać na potrzeby dziecka.

5.10.15

5.10.15

Pan Prezez jako doświadczony tata, przekonał mnie, że poza produkowaniem odzieży zależy mu na tym, by 5.10.15. było dostosowane do potrzeb dziecka, na każdym z etapów jego rozwoju. Jestem pod dużym wrażeniem sukcesu, który odniosła marka 5.10.15. Ćwierć wieku an rynku to piękny wybik, Widać, że sieć realizuje konsekwetnie swoją strategie, oraz co najważniesze podąża z duchem czasu. Urzeklo mnie to, że Pan Marek Czupryna był bardzo otwarty na kontakt i chętnie odpowiadał na masę pytań w kuluarach. 

5.10.15

5.10.15

Akademia 5.10.15 z miłości do dzieci

Akademia 5.10.15 powstała w celu wspierania codzienności rodziców. To projekt, w który angażowani są specjaliści oraz znane osoby propagujące mądre i odpowiedzialne rodzicielstwo. W czasie 25 urodzin prowadzonych przez Małgorzata Ohme prowadzono panel dyskusyjny z Agnieszka Stein, Paulina Krupińska oraz Anna Nowak Ibisz. Tym razem tematem spotkania było rodzicielstwo bliskości. Jestem zachwycona tym, że miałam okazję poznać na żywo Panią Agnieszkę Stein, której jestem ogromną sympatyczką. Jej wypowiedzi na temat relacji z dzieckiem, oraz bidowania więzi były bardzo trafione. Zainspirowało mnie to do tego, by być jeszcze uważniejszą na potrzeby moich córek i pozwalać im podążać własnymi ścieżkami.

https://www.instagram.com/p/Bn-wdVSFaY5/?hl=pl&taken-by=nieidealnaanna

To co było bardzo fajne w tej dyskusji, to że znane mamy, okazały się takimi samymi mamami, jak my. Okazuje się, że wszystkie mamy podobne doświadczenia, troski i łączy nas dązenie do tego, by nasze dzieci były zdrowe, szczęsliwe i nigdy nie zabrakło im naszej miłości.

Jak bawiłam się na urodzinach 5.10.15?

Organizacja całego wydrzenia zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wszystko było dopiętę na ostatni guzik. Przepięknie udekorowane wnętrze sprzyjało obszernej fotorelacji. Świetna i sprawna organizacja wprawiła mnie w doskonały nastrój. Przepyszny i piękny tort był miłym akcentem. Do tego ciekawy panel dyskusyjny i moc wrażeń w kuluarach. Możliwość spędzenia czasu z innymi inspirujacymi ludźmi, jest nie do przecenienia. Atmosfera spotkania była sympatyczna, a zaproszeni goście nie stwarzali dystansu.

5.10.15

5.10.15

Można było spokojnie porozmawiać każdą z Gwiazd, strzelić sobię fotkę i się wyściskać. Oczywiście mocnym punktem tego wydarzenia było spotkanie się w częscią blogosfery. Każda okazja do spotkania kolegów i koleżanek z branży jest w moim odczuciu ogromną przyjemnoscią. Prowadząca wydarzenie Małgorzata Ohme, była urocza i dowcipna. Anna Nowak Ibisz skradła moje serce swoją naturalnoscią i bezpośredniością. Spotkanie z Agieszką Stein było oakzją do podziękowanie jej osobiscie za to co robi. Podsumuwujac bawiląm się świetnie, mój mąż i młodsza córka również, co widac na załączonych zdjęciach.

5.10.15

5.10.15

Moje podziękowania

Bardzo dziękuję marce 5.10.15 za zaproszenie na 25-lecie działalności. Urodziny zostały zorganizowane profesjonanie, a świętowanie  w tak wspaniałym gronie było dla mnie czystą przyjemnością. Postawa Pana Prezesa, który ciepło wypowiadał się o całym swoim zespole pracowników jest inspiracją do tego, jak prowadzić biznes. Okazuje się, że za sukcesem tej marki stoi sztab ludzi. Zespoł 5.10.15  odniósł ogromny sukces, dlatego że odpowiada na potrzeby dzieci, zapewniając im najwiekszą jakość ubrań.

5.10.15

5.10.15

Nikt tak lepiej nie zrozumie potrzeb milusińskich, niż rodzice. Dlatego cieszę się, że mogłam być częścią tego wydarzenia i korzystać z wiedzy bardziej doświadczonych rodziców. A Was zachęcam do zakupów w 5.10.15 stacjonarnie i online. Moje córki są zachwycine, naszymi ostatnimi zakupami, które zreszta pokazywałam Wam na moim Instragamie. 5.10.15 życzę dalszych sukcesów i 100 lat obecnosci nie tylko na polskim rynku.