Żeby wygrać, czasem trzeba dać – o konkursie z Canpol Babies

//Żeby wygrać, czasem trzeba dać – o konkursie z Canpol Babies

Od kiedy zaczęłam być mamą czuję, że aura mi sprzyja. Naprawdę w końcu czuję się wolna, mogę robić to co kocham, mogę być w 100% sobą. Nie chodzi tu o to, że raptem rozbudziła się we mnie Matka Kobieta Wszechświata, nie po protu tak cudownie się złożyło, że macierzyństwo otworzyło mi wiele drzwi, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia

Ośmielona pierwszym malutkim sukcesem z zeszłego miesiąca – zostałam wybrana do testowania produktów firmy Canpol Babies! Pozmyślam, że świetnie byłoby też zrobić coś dla Was kochani czytelnicy (w większości czytelniczki). Dlatego zgłaszam swój udział do organizacji konkursu. Bardzo chciałabym, żeby mamy wygrały coś dla swoich maluchów, a dlatego się zgłaszam, że sama używam produktów Canpol Babies na co dzień, przy drugiej córce również i po prostu mam do nich zaufanie.

Kilka formalności

Jeśli blogujesz i marzy ci się testowanie produktów lub organizacja konkursów koniecznie musisz zarejestrować się w miejscu BLOGOSFERA. Wypełniając formularz, uzupełniając dane i odpowiadając na pytanie dlaczego to ty nadajesz się do tej inicjatywy masz szansę zostać jedną ze szczęściar testerek. Na swoim blogu informujesz o tym, że zgłosiłaś swój udział, potem oczekujesz na dobre nowiny. Proste? Nawet bardzo, także do dzieła.

Karma wraca

Od dawna wierzę, że to co wysyłamy w świat do nas wraca. Dlatego mimo licznego udziału w konkurach, sama jako blogerka staram się również organizować konkursy dla czytelników. W tym właśnie miejscu mam możliwość przekonać, że to ja i moje czytelniczki powinny mieć możliwość zgarnięcia super produktów Canpol Babies. Argumenty za wybraniem mnie do organizacji konkursu:

 • wiarygodna opinia o produktach, sama ich używam dlatego rekomenduję je dla innych użytkowników,
 • moja artystyczna dusza będzie miała okazje do kreatywnego działania,
 • „rodzinna” atmosfera na blogu i fanpagu sprzyja organizacji konkursów.

A już wkrótce…

Na blogu pojawi się moja opinia na temat wrześniowych produktów Canpol Bbaies, które miałam okazję testować. Zdradzę wam, że zestaw jest iście jesienny, motyw przewodni to słodki lis. Użytkowanie to czysta przyjemność, ale więcej wkrótce na wpisie z soczystą dawką zdjęć z Zuzą w roli głównej. To, co trzymajcie kciuki bo tym razem zgłaszam się z myślą o Was.

********

„Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie…

Emerson Ralph W.

 

By | 2016-11-23T20:29:45+00:00 Wrzesień 28th, 2016|Categories: MAMA I DZIECKO|Tags: , , , , , , |6 komentarzy

About the Author:

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.  

6 komentarzy

 1. Blogierka Październik 2, 2016 at 12:34 am - Reply

  Ale mega że się dzieje!! 😀
  Ania, a ta strona to tylko dla mam?

  • Nieidealna Anna Październik 9, 2016 at 12:22 pm - Reply

   Tak, ta akurat dla matek/ojców 😀 typowa tematyka parentingowa… 😀

 2. Kakaludek.com Październik 4, 2016 at 8:02 am - Reply

  Trzymam w takim razie kciuki! 🙂

 3. Kaczmarkowa Kraina Październik 12, 2016 at 11:52 am - Reply

  Z przyjemnością spróbujemy 😉

Leave A Comment