Żądna testów, czyli zgłaszam swój udział w Blogosferze Canpol babies!

//Żądna testów, czyli zgłaszam swój udział w Blogosferze Canpol babies!

I stało się. Zostało mniej niż cztery tygodnie do porodu. Teoretycznie, bo coś mi się wydaje, że Mańka przyjdzie na czas z lekkim opóźnieniem. Mamine i dziecinne tematy nie są mi obce. Podwójne macierzyństwo staje się coraz bardziej realne. Na blogu i w moich social media naturalną koleją rzeczy ostatnio pojawia się coraz więcej tematów z tym związanych. Tym razem i ja postanowiłam spróbować swoich sił i zgłosić się do wielkiego testowania z Canpol babies.

Zgłaszam swój udział

Myślę, że jako mama prawie 1,5 rocznej Zuzki i przyszła mama Mańki będę świetnym testerem nowych akcesoriów dla niemowląt. Dlaczego? A no dlatego, że troszkę wiedzy już liznęłam z tego zakresu. Jak wiadomo najlepsza jest praktyka, a nie teoria a ja takową właśnie posiadam. Nie jestem napalona na testowanie czegokolwiek ale, Canpol babies to marka po którą sama najchętniej sięgam. Podoba mi się to, że jakość jest adekwatna do przystępnej ceny i co najwalniejsze ich produkty mam zawsze pod ręką, są dostępne we wszystkich większych sklepach i aptekach.

A Ty mamo na co jeszcze czekasz?!

Jeżeli jesteś mamą lub jak ja oczekujesz potomstwa pomyśl o tej niesamowicie przygodzie jaką możesz przeżyć dzięki blogowaniu. Zachęcam cię serdecznie do zgłoszenia się do testowania produktów Canpol babies. Jak to zrobić? Nic prostszego, po prostu wejdź na stronę Blogosfera Canpol babies, zarejestruj się a potem tak jak zgłoś swoją chęć w wielkim testowaniu na własnym blogu. W panelu blogera na stronce pojawi się zgłoszenie, w którym będziesz miała do wypełnienia formularz. Proste? No to mamuśki do dzieła.

Nieidealnaanna idealną testerką

Może i nie jestem do końca idealną kobietą, zdarza mi się popełniać błędy, ale jedno jest pewne, blogowanie i swoją pracę traktuję serio. W tej chwili właśnie skaczę jak Osioł ze Shreka i krzyczę w duchu: wybierz mnie, wybierz mnie. Jeżeli zależy wam na szczerej opinii, nieco zwariowanej matki, która zawsze mówi wprost jak jest, to wybierzcie mnie. Jestem waszą wymarzoną testerką, a teraz macie możliwość się o tym przekonać. Jeśli są tu jakieś matki, a wiem że są to czekam an wasz głos w sprawie. Testowałyście, testujecie, lubicie Canpol Babies? Chętnie się dowiem.

517_logo_canpol

*******

„Matkę (…) poznaje się po miłości, a nie po łonie, które wyrzuciło cię na tę ziemię.”

 •  Věroslav Mertl, Dom między wiatrem a rzeką

About the Author:

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.  

9 komentarzy

 1. Justyna - Suspicious Plum Sierpień 15, 2016 at 4:06 pm - Reply

  Kurde, a co można testować od Canpol babies? W sumie tylko pewnie dla takich maluszków rzeczy. A szkoda, bo bym się może zgłosiła 😀

  • Nieidealna Anna Wrzesień 3, 2016 at 12:22 pm - Reply

   Ogólnie dla maluchów, bobasów i mam 😀 Moje klimaty obecnie 😛

 2. Magda Sierpień 22, 2016 at 6:03 pm - Reply

  Matką nie jestem, jednak muszę to powiedzieć- jesteś tak pozytywnie świrniętą dziewczyną i mamuśką, że aż banan się pojawia na twarzy, kiedy wyobrażam Ciebie w roli osła ze Shreka skaczącego do góry !
  Swojsko i ciepło tu i Ciebie!

 3. Zaniczka Sierpień 23, 2016 at 11:45 am - Reply

  Gdzie trzeba klikać żeby wybrali Cię? 🙂

 4. Blogierka Sierpień 27, 2016 at 1:18 am - Reply

  oo, czad! czy mozną coś zrobić żeby wesprzeć Twoją kandydaturę?:)

Leave A Comment