S.O.S na suche końcówki – recenzja Bioelixire Argan Oil Serum

//S.O.S na suche końcówki – recenzja Bioelixire Argan Oil Serum

Zimowa aura nie sprzyja naszym włosom. Brak naturalnych promieni słonecznych, ukrywanie czupryny pod grubą czapką i ciągle suszenie suszarka może powodować, że kondycja naszych włosów pozostawia wiele do życzenia…

Jeśli tak jak ja zmagasz się z problemem suchych końcówek zachęcam do zapoznania się z recenzją mojego najnowszego odkrycia kosmetycznego Bioelixire Argan Oil Serum. Promocja w Rossmanie skusiła mnie na wypróbowanie tego specyfiku i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Nie jestem zwolennikiem odżywek ponieważ za bardzo obciążają moje włosy i właściwie coś z czym się zmagam to lekko przesuszone końcówki. Argan Oil podpasował mi ponieważ stosuje się go właśnie na same końcóweczki i to najlepiej wilgotne, tuż po umyciu włosów.

Plusy stosowania Argan Oil Serum:

– bardzo łatwa aplikacja, wystarczy kropla na całość końcówek,

– łagodny i przyjemny zapach, który utrzymuje się przez 2 dni na włosach,

– produkt o działaniu stylizacyjnym, skutecznie ujarzmia czuprynę nadając jej połysk i gładki wygląd,

– dobra cena 20 ml kosztuje w granicach 5-10 złotych,

– nie skleja włosów i nie powoduje, że się przetłuszczają.

Minusy stosowania Argan Oil Serum:

– zawartość oleju argonowego w produkcie jest znikoma,

– jest to produkt raczej do stylizacji włosów i jej wsparcia, nie zastąpi tradycyjnych maseczek odżywczych lub odżywki,

– aplikowanie ręczne może niektórym nie odpowiadać.

Dla mnie Bioelixire Argan Oil Serum to kosmetyk adekwatny na zimowy okres. Jeżeli nie masz problemów z kondycją włosów, a chcesz dodać blasku i zdrowego wyglądu końcówkom z czystym sercem polecam Ci ten produkt. Jako orędowniczka stosowania kosmetyków na kilka sposobów polecam również tą małą bursztynową buteleczkę, ze względu na to, że może nam służyć jako preparat nawilżający na dłonie, łokcie i inne problematyczne miejsca na ciele. Piękny zapach, miła nieklejąca konsystencja, oraz dobra cena powodują, że Argan Oil trafia do mojej kosmetyczki an stałe. Polecam.

*****************

„Kiedy ko­bieta zmienia ko­lor włosów to znak,

że zaczy­na się dla niej no­wa epoka.”

Olga Tokarczuk

By | 2016-11-23T21:25:59+00:00 Luty 1st, 2015|Categories: STYL ŻYCIA|Tags: , , , , , , , , |0 Comments

About the Author:

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.  

Leave A Comment