PAN NIEIDEALNY

/PAN NIEIDEALNY
PAN NIEIDEALNY 2016-11-25T23:29:53+00:00

Kilka słów wyjaśnienia

 

Jak sama nazwa bloga wskazuje autorka bloga jest nieidealna.  W celu uniknięcia językowych wpadek, stylistycznych komplikacji, ortograficznego zamieszania oraz fotograficznego chaosu do współprowadzenia tego miejsca w sieci został zaproszony Pan Nieidealny, który na co dzień jest mężem Anny oraz tatą Zuzi i Mańki. Paweł Chomiak może i ma coś ciekawego do powiedzenia, jednak zamiast mówić woli słuchać. Zamiast pisać dużo czyta. Zamiast świecić własnym blaskiem robi wszystko by jego Nieidealna Ukochana mogła spełniać swoje artystyczne wizje, zawsze, bez kompromisów – koniecznie w towarzystwie kawy i po zjedzeniu czegoś słodkiego.

 

 

Do Pana Nieidealnego kieruj wszelkie uwagi na temat:

 

  • jakości zdjęć i ich obróbki
  • literówek (to jego działka)
  • stylistycznego pląsu
  • braku wyczucia estetyki, gdyż w 90 % zdjęcia zamieszczone na blogu są jego autorstwa.

Po godzinach…

 

Musisz wiedzieć, że to wyjątkowe miejsce w sieci nie istniałoby gdy nie wsparcie techniczne, pomoc i masa cierpliwości Pana Nieidealnego, wśród przyjaciół nazywanego Pawłem lub po prostu Chomiakiem. Facet z krwi i kości, który oprócz etatu w korpo, spełnia wszelkie (nawet te najbardziej wymagające) zachcianki swojej żony i córek. Mężczyzna o stalowych nerwach, ogromnych pokładach cierpliwości, a przy tym wszystkim amatorski pasjonat fotografii, mówiąc inaczej również artystyczna dusza.

 

pan-nieidealny

Druga Połówka

 

W przypadku tych dwojga określenie dwie połówki jabłka nie są na miejscu. Raczej sprowadza się tutaj porównanie ich związku do pizzy (którą obydwoje uwielbiają). Są jakie dwie całkiem różne połówki pizzy: jedna mocno wypieczona z kurczakiem i ananasem na ostro, druga trochę bledsza, z odgryzionymi brzegami i dużą ilością sera… Dwie różne połówki pizzy – jednak wykonane z jednego ciasta, upieczone w tym samym piecu – powstałe z miłości i pasji tworzenia. Metafora pizzy idealnie obrazuje naszą współpracę nad blogiem, pamiętaj że uchylamy tutaj nieco drzwi do naszego nieidealnego, za to fajnego życia.

 

ania-i-pawel_296