Czego pragną kobiety?

//Czego pragną kobiety?

Być kobietą, być kobietą… śpiewała Alicja Majewska już jakiś czas temu.
Czego pragną współczesne kobiety w łóżku? Jak dogodzić nowoczesnej damie? Czy każda jest wyzwolona i chętnie eksperymentuje w sypialni?

Kobieta to zagadka

Na świecie nie znalazł się jeszcze taki mężczyzna, który odgadłby czego pragną wszystkie kobiety. Nawet Don Juan i Casanova nie byli niezastąpieni. Z nami babami jest taki problem, raz że każda chce czego innego, dwa że zazwyczaj nasze potrzeby nie są stałe, trzy zmieniają się jak w kalejdoskopie w zależności od nastroju, cyklu menstruacyjnego i otoczenia, w którym kobieta obecnie się znajduje.

donjuandemarco.jpg

Kobiece fantazjowanie

Postaram się zrobić krótkie zestawienie najbardziej popularnych seks fantazji kobitek, a nuż widelec jakiś facet lub kobieta pokusi się i coś zrealizuje. No to jedziemy. Zacznijmy delikatnie, bo prawie w każdej z nas tkwi mała księżniczka z dzieciństwa. A jak księżniczka, to i książę, ale nie taki oklepany i romantyczny do bólu na białym koniu rodem z Disneya. Współczesna księżniczka pragnie namiętnej seksualnej przygody z bogatym Szejkiem, który uchyli rąbka tajemnicy nie tylko bogactwem orientalnych pałaców, aksamitnej pościeli i kąpieli w mleku. Współczesna księżniczka liczy na to, że męski i władczy Szejk uwiedzie ją zmysłową, egzotyczną i długą grą wstępną. Inną, niż ta oklepana i wszystkim znana z filmów i książek o podłożu lekko erotycznym. Seks przygoda w sprzyjającym gorącym klimacie, z mężczyzną muskularnym o śniadej cerze, idealnie zarysowanych pośladkach i umięśnionym torsie dopiero byłaby bajką, szczególnie fajną z długą fajką… Otóż właśnie w kulturze bliskiego Wschodu wśród mężczyzn praktykuje się palenie fajek o różnej kombinacji ziół i tytoniu, które można potraktować jako afrodyzjak.

seks-po-porodzie.jpgz8378321Q.jpg

A żeby tak ulec?

Kobieta współczesna, zdecydowana i asertywna marzy o tym, aby chociaż raz w życiu zostać zdominowaną. Prawdziwy, męski mężczyzna, koniecznie niesamowicie umięśniony, wysoki i władczy. A gdyby tak wybrać się w jakąś podróż samochodem i złapać gumę. Wezwać do awarii niegrzecznego Pana Mechanika, ubrudzonego smarem, spoconego, naładowanego testosteronem. Gdyby tak maska zepsutego samochodu posłużyła w końcu do ostrego i namiętnego seksu na poboczu jakiejś pipidówy zabitej dechami? Gdyby Pan Mechanik posadził cię na masce, oplótł twoje nogi o swoje biodra i zainicjował małe trzęsienie ziemi, czy miałabyś coś przeciwko? Wydaje mi się żadna z nas nie oparła się pokusie wtulenia w męskie rozgrzane od silnika samochodu ciało… i na dodatek każda krzyczała by mało! Mało!

337568_1310119982978.jpgmmm.jpg

Matka Polka też jest kochanką

A co z zapracowaną i wiecznie zmęczoną Matką Polką? Czy hydraulik zjawiający się do awarii w łazience mógłby okazać się najdzikszą i najbardziej namiętną seks przygodą w życiu? Biorąc pod uwagę fakt, iż facet wezwany z administracji byłby przystojny i męski, mówię: czemu nie?! Pralka jako miejsce do aktu seksualnego posiada wiele atutów. Jeżeli mąż lub narzeczony nie odkrył jeszcze z tobą walorów długiego wirowania przy praniu pościeli, najwyższy czas dać szansę perwersyjnemu hydraulikowi, który zaleje ciebie falą gorąca. Wibracje podczas odwirowywania prania doskonale pobudzają łechtaczkę partnerki, mało tego drgania pralki powodują, iż kobieta zaciska się jeszcze mocnej na „sprzęcie hydraulicznym”, co obydwojgu kochankom daje jeszcze mocniejszą i intensywniejszą rozkosz… Satysfakcja z interwencji hydraulika gwarantowana!

31f9d116bf7eb524c719468d0488b6a0_0fdb9c.jpg1887_hydraulik.jpg

Grze[sz]ne dziewczynki

I wreszcie coś dla grzecznych dziewczynek, które czasem się mylą i popełniają błędy. Erotyczne marzenie z dużo starszym mężczyzną, do tego takim, który ma nad tobą totalną władzę, czyli relacja studentka – profesor. Uczelnia to istna wylęgarnia przystojnych facetów. Sama niejednokrotnie na wykładach pewnego Profesora snułam pikantne scenariusze w głowie… Każdej pilnej studencie, przecież może przytrafić się poprawka, którą trzeba będzie „zaliczyć” kolejnym razem… Indywidualne konsultacje z ostrym i wymagającym Profesorem mogą pomóc dojść nam na sam szczyt nie tylko intelektualny, ale również emocjonalno-duchowy. Szczytowanie przez wypinanie, to sytuacja kiedy nienauczona studentka próbuje negocjować swoja ocenę do indeksu. W pokoju Profesora, w dosyć ustronnym miejscu, gdzie znajduje się biurko, łatwo można wypiąć swoje młode pośladki i zastanowić się jakie profesor przygotował dla nas zagadki…

office-520x390.jpgseks-w-pracy-21108220.jpg

1159065.jpg

Tylko dla odważnych

Dla kobiet znudzonych przyziemnym, szybkim seksem można zaproponować obcowanie z drugą kobietą. A gdyby tak na chwilkę odwrócić role i być pieszczoną delikatnie, odpowiednio długo w taki sposób bez żadnych zahamowań, bez wstydu i bez oporów? Gdyby poczuć delikatne motyle pocałunki na brzuchu, wewnętrznej stronie ud… Gdyby druga piękna kobieta zafundowała nam masaż całego ciała swoim biustem nasmarowanym lawendowym olejkiem? Gdybyśmy w końcu we dwie razem mogły zsynchronizować swoje ruchy, oddechy i wspiąć się razem równocześnie na górę zwaną O jak Ogromny Orgazm? Gdyby tak słodka seks-kobieca schadzka pozostała nasza małą tajemnicą? Czy wtedy byłybyśmy naprawdę spełnione?

cfdb1cd10010ca614f9d530b.gif

Fantazje, seks marzenia, erotyczne wizje, fetysze, pragnienia, w końcu nasze potrzeby. Niektóre nigdy nie zostaną zrealizowane. O innych wstydzimy się nawet pomyśleć. Kilka zrealizowałyśmy po alkoholu, za młodu lub zrealizujemy w przyszłości. Niektóre seks scenariusze są oklepane i wulgarne, inne romantyczne i rozpalają nasze zmysły. Seks oczekiwania każdej kobiety są inne. O tym czy dana wizja zostanie wprowadzona w życie decyduje tylko i wyłącznie kobieta, a wraz z nią jej humor, nastrój i poziom estrogenu w organizmie… Niemniej wszystkim kobietom i kobitkom życzę satysfakcji (nie tylko w przypadku masturbacji).

z11500277Q.jpg

***************

„Coraz częściej dochodzę do wniosku, że seks, podobnie jak narkotyki, jest ucieczką od rzeczywistości, pozwala zapomnieć o kłopotach, odprężyć się. I jak wszystkie używki szkodzi i wyniszcza”

 Paulo Coelho, Jedenaście minut

By | 2016-11-16T20:52:11+00:00 Październik 23rd, 2015|Categories: STYL ŻYCIA|Tags: , , , , , , , , , , |14 komentarzy

About the Author:

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.  

14 komentarzy

 1. Rene O. Październik 23, 2015 at 7:10 pm - Reply

  Eh jaka szkoda, że tych przystojnych mechaników i profesorów jest tak mało, taaak mało 🙂

 2. Werka tu i tam Październik 23, 2015 at 7:25 pm - Reply

  No no no… ale poszłaś z tematem. Nie wiem, czy większy mają teraz problem kobiety, czy mężczyźni, ale jedno jest pewne nudno już nie będzie hehe 😉

  • Nieidealna Anna Październik 27, 2015 at 5:52 pm - Reply

   Czasem ponosi mnie.. fantazja 😀

   • Werka tu i tam Październik 27, 2015 at 6:57 pm - Reply

    I bardzo dobrze, trochę koloru nikomu nie zaszkodzi ;), zwłaszcza czerwonego 😉

 3. Monika Dudzik Październik 23, 2015 at 8:03 pm - Reply

  Temat rzeka generalnie. Żaden to wstyd mieć seksualne fantazje i je spełniać – grunt to trafić na odpowiednią osobę, bo jak nie jarzy, to nic z tego nie będzie.

  • Nieidealna Anna Październik 27, 2015 at 5:53 pm - Reply

   Czasem zastanawiam się, czy na żywo jak zacznę mówić zdanie to dokończysz moją myśl 😀 Rozumiem się w samo sedno 🙂

 4. Blogierka Październik 26, 2015 at 12:08 am - Reply

  #NiegrzecznaAnna 😉 Co do opcji tylko dla odważnych- moja znajoma lesbijka która bez zażenowania wyrywa kobiety heteroseksualne- stwierdza na podstawie doświadczeń: wszyscy jesteśmy biseksualni- częsc JESZCZE tego nie wie..Nie wnikam aczkolwiek dosyc kontrowersyjny statement 😉

  • Nieidealna Anna Październik 27, 2015 at 5:54 pm - Reply

   Odpowiem tak #niccoludzkieniejestmiobce ..prawie 😀 #zkobietabylam ale zdecydowanie jestem hetero i wolę męża 🙂

 5. Zielona Karuzela Kasia Październik 26, 2015 at 7:12 pm - Reply

  Najgorsze jest jednak to, że tak właściwie to nie wiemy czego chcemy nawet jak nam się wydaje, że wiemy 😉

 6. […] Czego pragną kobiety? Pytanie, na które chciało by znać odpowiedź pewnie większość mężczyzn, przynajmniej tych heteroseksualnych. Czy mąż wielofunkcyjny jest w dzisiejszych czasach najbardziej pożądaną partią? Czy nie jest przypadkiem tak, że to jakie mamy wymagania wobec naszego partnera (bez znaczenia czy obecnego, czy tego przyszłego) zmieniają się wraz z kolejnym dniem naszego cyklu miesiączkowego? Czy istnieje mężczyzna, który naprawdę zaspokaja wszystkie potrzeby swojej kobiety? […]

Leave A Comment