Czego pragną kobiety w łóżku?

//Czego pragną kobiety w łóżku?

Czego pragną kobiety w łóżku? Jak dogodzić nowoczesnej damie? Czy każda jest wyzwolona i chętnie eksperymentuje w sypialni? W końcu czy seks fantazje naprawdę trzeba realizować? Wydaje ci się, że kobiety pragną wyłącznie romantyzmu, pozycji misjonarskiej i totalnej przewidywalności?

Kobieta to zagadka

Na świecie nie znalazł się jeszcze taki mężczyzna, który odgadłby czego pragną wszystkie kobiety. Nawet Don Juan i Casanova nie byli niezastąpieni. Z nami kobietami jest taki problem, raz że każda chce czego innego, dwa że zazwyczaj nasze potrzeby nie są stałe, trzy zmieniają się jak w kalejdoskopie w zależności od nastroju, cyklu menstruacyjnego i otoczenia, w którym kobieta obecnie się znajduje. Czego pragną kobiety w łożku?

Kobiece fantazjowanie

Postaram się zrobić krótkie zestawienie najbardziej popularnych seks fantazji kobiet, a nuż widelec jakiś facet lub kobieta pokusi się i coś zrealizuje. No to jedziemy. Zacznijmy delikatnie, bo prawie w każdej z nas tkwi mała księżniczka z dzieciństwa. A jak księżniczka, to i książę, ale nie taki oklepany i romantyczny do bólu na białym koniu rodem z Disneya. Współczesna księżniczka pragnie namiętnej seksualnej przygody z bogatym Szejkiem, który uchyli rąbka tajemnicy nie tylko bogactwem orientalnych pałaców, aksamitnej pościeli i kąpieli w mleku. Współczesna księżniczka liczy na to, że męski i władczy Szejk uwiedzie ją zmysłową, egzotyczną i długą grą wstępną. (Warto zaznaczyć, że ten felieton powstał na długo przed tym, gdy Popek stał się popularny).  Inną, niż ta oklepana i wszystkim znana z filmów i książek o podłożu lekko erotycznym. Seks przygoda w sprzyjającym gorącym klimacie, z mężczyzną muskularnym o śniadej cerze, idealnie zarysowanych pośladkach i umięśnionym torsie dopiero byłaby bajką, szczególnie fajną z długą fajką… Otóż właśnie w kulturze bliskiego Wschodu wśród mężczyzn praktykuje się palenie fajek o różnej kombinacji ziół i tytoniu, które można potraktować jako afrodyzjak.

About the Author:

Pisanie dla mniej jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Nie boję się rozmawiać o trudnych tematach, dlatego często z premedytacją wkładam przysłowiowy kij w mrowisko. Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką szukającą inspiracji we wszystkim, co mnie otacza. Oznacza to, że idąc ze mną na spacer będziesz zmuszony kilkakrotnie się zatrzymywać, gdyż zwrócę uwagę na najmniejszy detal, drobiazg, rzecz którą ty każdego dnia mijasz obojętnie. Prywatnie jestem spełnioną żoną, nieco zwariowana mamą i miłośniczka kotów (szczęśliwa posiadaczką pary Hektora i Hery imiona zostały nadane z miłości do antyku). Gości przyjmuję z otwartymi ramionami i pełną lodówką. Musisz wiedzieć, że moja sportowa przeszłość (13 lat uprawiania judo) ukształtowało mój charakter dzięki czemu mimo rozbrykanej duszy twardo stąpam po ziemi.  

14 komentarzy

 1. Rene O. Październik 23, 2015 at 7:10 pm - Reply

  Eh jaka szkoda, że tych przystojnych mechaników i profesorów jest tak mało, taaak mało 🙂

 2. Werka tu i tam Październik 23, 2015 at 7:25 pm - Reply

  No no no… ale poszłaś z tematem. Nie wiem, czy większy mają teraz problem kobiety, czy mężczyźni, ale jedno jest pewne nudno już nie będzie hehe 😉

  • Nieidealna Anna Październik 27, 2015 at 5:52 pm - Reply

   Czasem ponosi mnie.. fantazja 😀

   • Werka tu i tam Październik 27, 2015 at 6:57 pm - Reply

    I bardzo dobrze, trochę koloru nikomu nie zaszkodzi ;), zwłaszcza czerwonego 😉

 3. Monika Dudzik Październik 23, 2015 at 8:03 pm - Reply

  Temat rzeka generalnie. Żaden to wstyd mieć seksualne fantazje i je spełniać – grunt to trafić na odpowiednią osobę, bo jak nie jarzy, to nic z tego nie będzie.

  • Nieidealna Anna Październik 27, 2015 at 5:53 pm - Reply

   Czasem zastanawiam się, czy na żywo jak zacznę mówić zdanie to dokończysz moją myśl 😀 Rozumiem się w samo sedno 🙂

 4. Blogierka Październik 26, 2015 at 12:08 am - Reply

  #NiegrzecznaAnna 😉 Co do opcji tylko dla odważnych- moja znajoma lesbijka która bez zażenowania wyrywa kobiety heteroseksualne- stwierdza na podstawie doświadczeń: wszyscy jesteśmy biseksualni- częsc JESZCZE tego nie wie..Nie wnikam aczkolwiek dosyc kontrowersyjny statement 😉

  • Nieidealna Anna Październik 27, 2015 at 5:54 pm - Reply

   Odpowiem tak #niccoludzkieniejestmiobce ..prawie 😀 #zkobietabylam ale zdecydowanie jestem hetero i wolę męża 🙂

 5. Zielona Karuzela Kasia Październik 26, 2015 at 7:12 pm - Reply

  Najgorsze jest jednak to, że tak właściwie to nie wiemy czego chcemy nawet jak nam się wydaje, że wiemy 😉

 6. […] Czego pragną kobiety? Pytanie, na które chciało by znać odpowiedź pewnie większość mężczyzn, przynajmniej tych heteroseksualnych. Czy mąż wielofunkcyjny jest w dzisiejszych czasach najbardziej pożądaną partią? Czy nie jest przypadkiem tak, że to jakie mamy wymagania wobec naszego partnera (bez znaczenia czy obecnego, czy tego przyszłego) zmieniają się wraz z kolejnym dniem naszego cyklu miesiączkowego? Czy istnieje mężczyzna, który naprawdę zaspokaja wszystkie potrzeby swojej kobiety? […]

Leave A Comment